Поради та можливості

Отримання PESEL для іноземців у Польщі 2021: зміни, з якими варто ознайомитися
13 трав
15:02
1 червня 2021 року набуває чинності поправка до Закону про принципи реєстрації та ідентифікації PESEL. Нові правила дозволять податковим органам однозначно ідентифікувати платника податків. А сама процедура отримання PESEL для українців в Польщі стане простішою.
Як купити нерухомість у Польщі та взяти іпотеку без карти побиту: перелік вимог
1 трав
18:10
Після переїзду за кордон та стабільних фінансових накопичень, багато українців задумується над тим, щоб не платити за оренду та придбати власне житло. Які умови купівлі нерухомості у Польщі для іноземців – далі у матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.