Успішні українці

Українські артисти, чиї пісні залюбки наспівує весь світ
13 трав
17:58
Погодьтеся, приємно почути українську музику, перебуваючи за кордоном. Це дає змогу пригадати дім, відчути зв'язок з Батьківщиною та пишатися своїм походженням. На щастя, Україні не бракує талановитих виконавців, хіти яких відтворюють радіостанції по всьому світу.
Повернулася в Україну після року роботи в США: історія дизайнерки Олени Базу
24 квіт
20:08
Українська дизайнерка та блогерка Олена Базу протягом року працювала у Нью-Йорку в рекламній агенції Your Majesty. Там вона співпрацювала з всесвітньо відомими брендами, зокрема Coca-Cola і Nike. Розповідаємо, що спонукало її повернутися на Батьківщину.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.