Так, 23-річна Роксолана, яка родом з самого серця Карпат, уже понад 5 років проживає у Польщі, а Варшаву вважає своїм другим домом. Тут у неї сім'я, друзі та успішний бізнес – українка заснувала мережу салонів здоров'я IvRoxe. Своєю історією успіху дівчина поділилася у відвертій розмові з Юрієм Синеньким в рамках проєкту "Українці за кордоном" від TransferGo.

І ще Близько 1,5 мільйона євро переводять користувачі TransferGo в Україну щодня: дані від 24 лютого

Що відомо про проєкт "Українці за кордоном"


Серію випусків про шлях трудових мігрантів готує та публікує на своєму ютуб-каналі сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo. Компанія активно підтримує українців за кордоном та залюбки розповідає про їхні досягнення. А проєкт "Українці за кордоном" покликаний зламати стереотипи про українських мігрантів та показати, що наші люди можуть бути успішними, впливовими, вільними та щасливими. Герої роликів від TransferGo є живими прикладами того, що наполегливість та віра у себе можуть кардинально змінити життя на краще, і навіть у чужій країні.

Імміграція за кордон та яким був старт у Польщі

З України Роксолана виїхала 5 років тому. Вибір припав на Польщу, позаяк саме в цій країні уже жили батьки дівчини, які виїхали на заробітки.

Свій шлях на той час 18-річна українка починала з доволі непростої роботи. Дівчина спочатку доглядала за 94-річною бабусею, після цього пішла працювати прибиральницею. Згодом їй вдалося потрапити на практику до клініки, де вчилася роботи масажі та дізналася більше про косметологію. А ще Роксолана була адміністраторам в салоні краси.


У Варшаві Роксолана живе разом з чоловіком Іваном та 2-річною донечкою Алісою / Фото інстаграм Роксолани

Як виникла ідеї відкрити свою справу у Варшаві

Про власний салон краси дівчина задумувалася ще в Україні. Саме за кордон вона поїхала працювати для того, аби заробити достатньо грошей для стартового капіталу та відкрити бізнес вдома.

Крім цього, Роксолана зізналася, що будучи дитиною, мріяла стати медсестрою та лікувати людей. І так склалося, що ці захоплення красою та медициною українка вдало поєднала й втілила у власному бізнесі, заснувавши салон здоров'я IvRoxe. Щоправда, свою справу дівчина відкрила не в Україні, а одразу в Варшаві.

Так, спочатку наша героїня вклала зароблені кошти в один кабінет масажу. Справи йшли добре, тож згодом зявився й другий кабінет. Зараз салони IvRoxe доволі впізнавані у Варшаві, а над розвитком бізнесу Роксолана працювала й продовжує працювати в парі зі своїм чоловіком Іваном.

Зокрема, значна частка клієнтів дізнається про салони через особистий блог Роксолани в Instagram. Тож вона серйозно ставиться до ведення свої сторінки в соцмережі, яка й зробила бізнес успішним.


Салони IvRoxe – це про якісний масаж та релакс / кадр з відео TransferGo

З початком війни дівчина заснувала благодійний фонд IvRoxe

Попри справи та бізнес у Польщі, наша героїня не забуває і про своє коріння. І з перших днів російсько-українського збройного протистояння Роксолана разом з чоловіком спрямували свої сили на допомогу ЗСУ, заснувавши благодійний фонд.

Спочатку пара займалася гуманітарною допомогою, підтримували українців за кордоном, збирали медикаменти та передавали їх військовим та лікарням.

Зараз же Роксолана та Іван зосередилися на допомозі ЗСУ. Своїм основним завданням вони вважають те, що повинні максимально забезпечити всім необхідним бійців на передовій.


Фонд IvRoxe допомагає ЗСУ / Фото інстаграм фонду IvRoxe

Поради для українців, які планують відкрити свою справу за кордоном

Роксолана з власного досвіду поділилась кількома важливими порадами для тих, хто хоче почати свій бізнес за кордоном:

  • Визначитися з конкретним напрямком бізнесу, прописати усі можливі нюанси та чітко розуміти цільову аудиторію.
  • Зробити повний аналіз ринку та ознайомитися з ймовірними конкурентами.
  • Поспілкуватися з людьми, які уже мають свій бізнес в Польщі. Дізнатися про тонкощі ведення справи можна як під час неформальної розмови за чашкою кави, так і у форматі платної консультації.
  • Аби збудувати бізнес, потрібно бути вкрай дисциплінованим. Чіткий план на найближче майбутнє – запорука успіху.

Повна історія успішної імміграції Роксолани з Івано-Франківщини до Варшави: дивіться відео