Серед співробітників TransferGo багато українців. Вони кожен на своєму робочому місці намагаються зробити все, аби земляки закордоном могли швидко та безпечно переказувати гроші рідним.

До теми Історія TransferGo: все розпочалось з банківської помилки

Ярослав Васютин – агент служби підтримки TransferGo (Вільнюс)

Служба підтримки TransferGo унікальна тим, що більшість працівників є мігрантами, як і користувачі. Вони з власного досвіду знають, як важливо захистити свої кошти у чужій країні й надіслати їх вчасно та точно за призначенням. Це дозволяє досягти максимального взаєморозуміння з клієнтами.

Усі ми – одна команда, яка щодня наполегливо працює, аби задовольнити потребу наших земляків у сфері переказів коштів із-за кордону в Україну,
– зауважує Ярослав.

Він каже, що місія TransferGo – бути якомога відкритішими та якомога швидше вирішувати будь-які труднощі, пов'язані із такою чутливою темою, як переказ грошей.


Ярослав Васютин / Фото з особистого архіву Ярослава

Анна Гармаш – лідерка в україномовному відділі служби підтримки TransferGo (Вільнюс)

Анна перші 2,5 роки працювала як агент служби підтримки. Вже рік дівчина є лідеркою усієї команди українців у Литві, які надають професійну підтримку користувачам сервісу.

Відколи я стала лідеркою команди, то люблю бачити, як зростають справжні професіонали тут, у TransferGo. Компанія дає тобі безліч можливостей, якщо ти справді прагнеш розвиватися,
– розповідає Анна.


Анна Гармаш з сім'єю / Фото з особистого архіву Анни

Катерина Коновалова – менеджерка з розвитку українського та польського ринків TransferGo (Варшава)

Катерина в команді TransferGo відповідає за стратегію просування компанії на українському та польському ринку, залучення нових користувачів сервісу та проведення онлайн та офлайн рекламних кампаній.

Мені дуже подобається клієнтоорієнтованість TransferGo. Ми завжди намагаємося робити для клієнта більше, ніж доступні та безпечні грошові перекази між країнами,
– наголошує жінка.

За її словами, команда міжнародного сервісу переказу коштів TransferGo прагне допомогти українцям за кордоном почувати себе комфортніше, здійснює інформаційну підтримку з питань, що цікавлять українських мігрантів, знімає історії про наших клієнтів та невпинно допрацьовує продукт до потреб ринку.

Катерина Коновалова / Фото з особистого архіву Катерини

Читайте також 10 корисних статей у блозі TransferGo: вони точно стануть в пригоді

Юрій Синенький – менеджер з маркетингу TransferGo (Варшава)

Юрій відповідальний за сторінки компанії у соціальних мережах, зокрема Facebook, Instagram і TikTok. Він співпрацює з інфлюенсерами в Україні, Польщі і по всій Європі, щоб просувати бренд TransferGo. Також Юрій є ведучим проєкту "Українці за кордоном з TransferGo", який розповідає цікаві історії українських мігрантів у Європі.

Коли я став частинкою TransferGo, я зустрівся з людьми з Туреччини, Румунії, Литви, Іспанії і Непалу, які є носіями надзвичайно різних культур. Це неймовірно, адже дозволяє тобі розуміти, поважати, пізнавати і приймати світ таким різнобарвним, яким він є,
– розповідає Юрій.

Юрій Синенький / Фото з особистого архіву Юрія

Вікторія Шульга – старший юрисконсульт TransferGo (Лондон)

Вікторія відповідає за усі контракти та дає кінцеве погодження перед підписанням договорів, а також допомагає відділу кадрів, оскільки має спеціальність з трудового права.

Компанія цінує вклад кожного працівника, тож бути у команді TransferGo – комфортно і приємно. Тут твій вклад цінують. Дякують за кожну зроблену справу,
– заявила Вікторія.

Вона також підкреслила, що компанія TransferGo, якщо бачить здібності та старання працівника, то всіляко заохочує.


Вікторія Шульга / Фото з особистого архіву

Анастасія Фоменко – регіональний директор з розвитку бізнесу TransferGo (Варшава)

Анастасія займається маркетингом, PR, партнерством компанії, відповідає за впізнаваність бренду у десяти країнах Європи й Середньої Азії. Також серед її обов'язків – комунікація з українською спільнотою.

Я сама активно користуюсь сервісом, зокрема, щоб зробити подарунок рідним в Україні чи оплатити комунальні послуги. Мені подобається, що перекази з польської банківської картки на українську здійснюються за декілька хвилин, і можна побачити суму, яка буде нарахована отримувачу,
– зауважила дівчина.


Анастасія Фоменко / Фото з особистого архіву Анастасії

Що варто знати про компанію TransferGo

  • Заснований у 2012 році, TransferGo – один із найшвидших та найбезпечніших сервісів грошових переказів у Європі та перша загальноєвропейська компанія, яка може гарантувати, що кошти надійдуть одержувачу протягом 30 хвилин.
  • У жовтні 2021 року міжнародна платіжна система TransferGo була зареєстрована в Національному банку України.
  • Наразі компанія обслуговує 4 мільйони користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки. Офіси TransferGo розташовані в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі, Варшаві, а штаб-квартира – в Лондоні.