Зокрема, зараз дуже важливо, аби гроші надходили швидко, а комісія не відмінусовувала велику частку запланованої на важливі потреби суми коштів. Тож сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo зробив перекази з-за кордону в Україну на картки всіх українських банків миттєвими та звільненими від комісій.

Актуально Важливе повідомлення для українців від сервісу TransferGo: на що зараз слід звернути увагу

TransferGo підтримує Україну і звертає увагу на вигідний тариф

Перекази всередині країни, зокрема в Польщі, між картками польських банків, зараз теж миттєві та безкоштовні, розповіли в компанії. Це зручно для представників діаспори та іноземних волонтерів, які хочуть надавати фінансову підтримку українцям. Також це важливо для емігрантів, які надсилають грошову допомогу своїм родинам та знайомим.

TransferGo обіцяє: лише дві хвилини – і кошти з картки відправники надійдуть на картку одержувача без жодної комісії. Це найшвидший та найвигідніший із доступних на ринку спосіб здійснення міжнародних переказів.

Друзі, пам'ятаймо: в складні часи важливо допомагати усім можливим, даючи фізичну, моральну та фінансову підтримку. Разом ми сила!
– йдеться в оголошенні TransferGo.

Щоб скористатися можливістю безплатних надшвидких переказів, потрібно обрати тариф "Зараз".

TransferGo рекомендує тариф "Зараз" / Зображення TransferGo

Про компанію TransferGo

  • Компанія TransferGo успішно функціонує на ринку з 2012 року.
  • TransferGo є одним із найшвидших та безпечних сервісів грошових переказів в Європі, а також першою загальноєвропейською компанією, яка здійснила переказ грошей отримувачеві за 30 хвилин.
  • Служба підтримки TransferGo може надати фахові консультації 9 мовами, зокрема українською.
  • Платформа є дуже популярною серед трудових мігрантів з України. Компанія намагається всіляко допомагати українцям, які живуть за кордоном. До прикладу, TransferGo створив мотиваційний відеопроєкт на ютубі для того, щоб ділитися історіями українських мігрантів, виступає стратегічним партнером проукраїнських заходів за кордоном, ділиться корисною інформацією в прямих ефірах з експертами, готує довідники для мігрантів тощо.

З TransferGo можна надіслати кошти в Україну без комісії / Фото TransferGo