Природно, що стресові умови викликають чимало занепокоєння. Зокрема, люди хвилюються про те, що чи зможуть здійснювати міжнародні перекази. TransferGo у своїх соцмережах зробив оголошення для користувачів.

Дізнавайтеся також Що відбувається з візовими центрами в Україні: експертка пояснила деталі

Про роботу банківської системи в Україні

За теперішніх обставин в Україні можуть виникати перебої в роботі банківської системи. Як повідомив голова Національного банку України Кирило Шевченко, зняття готівки обмежено до 100 тисяч гривень на день. Крім того, банкам заборонено здійснювати видачу готівкових коштів з рахунків клієнтів в іноземній валюті.

Водночас безготівкові операції залишаються доступними без обмежень. Тобто, наголосив голова НБУ, громадяни можуть робити покупки, розраховуючись своїми картками.

Що варто знати про роботу TransferGo

У компанії TransferGo повідомили, що сервіс працює у звичному режимі. Тож всі клієнти можуть без жодних перешкод підтримати своїх рідних в Україні. А це так важливо у скрутні часи.

Якщо у вас виникають запитання щодо роботи сервісу чи переказів в Україну, ви можете зв'язатись із нашою службою підтримки,
– наголосили в TransferGo.

У компанії додали, що за цими телефонними номерами користувачам нададуть усі відповіді на питання, які їх цікавлять, українською мовою:

  • +48 22 307 83 62;
  • +44 114 303 1667;
  • +49 30 56837611;
  • +380 893 240 520 – для дзвінків з України.

Також можна звертатися на адресу електронної пошти: hello@transfergo.com.

Отже, здійснювати міжнародні перекази з TransferGo зараз цілком безпечно. Сервіс має потужні системи захисту. Користувачі можуть бути впевнені у тому, що гроші своєчасно надійдуть до відправників, а особисті дані будуть надійно захищені. Як висновок, всі українці, які хочуть бути не осторонь подій, а допомагати зараз своїм близьким з-за кордону, можуть це робити з абсолютною впевненістю.

З TransferGo можна надіслати гроші рідним з-за кордону / Фото TransferGo

Що відомо про TransferGo

  • Компанія TransferGo заснована у 2012 році, і є одним із найшвидших та безпечних сервісів грошових переказів в Європі, а також першою загальноєвропейською компанією, яка здійснила переказ грошей отримувачеві за 30 хвилин.
  • На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot компанія отримала оцінку "Відмінно" та досягла 96-відсоткового і п'ятизіркового рейтингу.
  • TransferGo обслуговує понад 3,5 мільйоні користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі та Варшаві й штаб-квартирою в Лондоні.
  • Якщо у користувачів виникають питання, служба підтримки TransferGo може надати фахові консультації 9 мовами.
  • Компанія активно підтримує трудових мігрантів за допомогою різноманітних промоцій та проєктів. Так, TransferGo створив мотиваційний відеопроєкт на ютубі для того, щоб ділитися історіями українських мігрантів, виступає стратегічним партнером проукраїнських заходів за кордоном, ділиться корисною інформацією в прямих ефірах з експертами, готує довідники для мігрантів тощо.

TransferGo є найпопулярнішим сервісом для міжнародних грошових переказів серед трудових мігрантів з України / Фото TransferGo