Загальний дохід бюджетної авіакомпанії Wizz Air у 2022 – 2023 році становить 3,9 мільярдів євро. З цієї суми пасажири заплатили 2,03 мільярда євро за квитки та 1,87 мільярда євро за додаткові послуги. До них зазвичай входять пріоритетна посадка, багаж та вибір місця в літаку.

Читайте також: Як дістатися до польського аеропорту Катовіце: зручний маршрут

Середні витрати пасажирів

Експерти провели аналіз фінансової звітності лоукостера за рік (з 1 квітня 2022 року до 31 березня 2023 року). За їхніми підрахунками, середні витрати пасажирів Wizz Air були такими:

  • 39,7 євро – середня вартість квитка в один бік;
  • 36,6 євро – середня вартість послуг на одному рейсі.

Виходить, що Wizz Air отримував у середньому з кожного пасажира по 76,3 євро за переліт в один бік.

Але ці показники не означають, що компанія змогла вийти на прибуток. Навпаки, цього фінансового року Wizz Air зафіксував збитки на суму 535,1 мільйона євро. Лоукостер сподівається "‎вийти в плюс" вже у 2024 році, коли частка виконання рейсів зросте і продуктивність буде приносити більший прибуток.

Останні новини Wizz Air:

  • Wizz Air змінює умови безкоштовної реєстрації: тепер у пасажирів з найдешевшими квитками буде менше часу, щоб отримати посадковий талон. Онлайн-реєстрація на рейс буде доступна за 24 години до вильоту.
  • Авіакомпанія вводить підписку на квитки. З пропозицією Wizz Multipass можна пів року літати раз на місяць за фіксованою ціною. Підписка поки доступна для міжнародних рейсів з Польщі та внутрішніх рейсів по Італії.
  • Лоукостер Wizz Air відкрив продаж квитків на 9 нових рейсів з Польщі. Доступні напрямки до міст Іспанії, Данії та Марокко. Запуск нових рейсів заплановано у період з жовтня до грудня 2023 року, але квитки можна купувати вже зараз.