Це випливає з даних порталу Work.ua. Найчастіше українських трудових мігрантів кличуть на низькокваліфіковані вакансії. При цьому працювати доведеться всього з одним вихідним на тиждень і по 12 − 16 годин на добу. Але є винятки. Наприклад, для медиків.

Читайте також Четверо друзів-мігрантів і бажання глобальних змін: як народжуються великі міжнародні компанії

Вакансії та зарплати, які пропонують українцям в Чехії

Найбільші зарплати обіцяють лікарям. Так, офтальмолог може претендувати на дохід у розмірі до 130 тисяч гривень на місяць. Такий лікар повинен проводити обстеження стану очей, встановлювати діагноз, призначати лікування та стежити за його ефективністю.

Лікар у Чехії може заробляти від 100 тисяч гривень на місяць / Фото Unsplash

Різноробочим у Чехії пропонують меншу зарплатню та довший графік роботи. Але кількість таких вакансій стабільно зростає, тому українці можуть обрати для себе оптимальний варіант.

Різноробочий на завод з виробництва пива може заробляти в Чехії до 78 тисяч гривень на місяць. До обов'язків працівника входять такі функції: наклеювати етикетки на пляшки для пива та упаковувати їх. Працювати доведеться по 8 – 12 годин, 6 днів на тиждень.

Робітник на завод з виготовлення чипсів може претендувати на заробітну плату в розмірі до 77 тисяч гривень. Працевлаштувати на таку посаду у Чехії готові чоловіків або жінок у віці від 19 до 60 років. Робочий тиждень теж шестиденний. Працювати буде потрібно до 14 годин на добу. При цьому понаднормові години, обіцяють роботодавці, будуть щедро оплачуватися.

Все, що понад вісім годин на добу, оплачується в розмірі 125% ставки. У суботу платять 150% від ставки,
– йдеться в оголошенні.

Працівник заводу у Чехії може заробляти від 70 тисяч гривень на місяць / Фото Unsplash