SkyUp показав, як змінить форму бортпровідників-чоловіків

SkyUp також замінить у чоловічій формі штани та піджак. Вони отримають кежуал-стиль, головними рисами якого є зручність та практичність.

Читайте також Нові авіарейси Ryanair та Wizz Air з Польщі: куди можна полетіти

Ключовий колір нової чоловічої форми – темно-синій з невеликими помаранчевими та блакитними смужками на футболках поло.

Нова форма бортпровідників-чоловіків SkyUp / Фото SkyUp

Нову форму для бортпровідників SkyUp відшиває українське підприємство, яке розташоване у Чернігові. Українська авіакомпанія планує видати своїм бортпровідникам оновлену форму вже до кінця літа.

В SkyUp зазначають, що хоча рішення оновити форму під час війни може здаватися непріоритетним завданням, авіаперевізник хоче підтримати свої екіпажі та українських виробників одягу.

SkyUp змінив форму своїх екіпажів / Фото SkyUp

У 2021 році українська авіакомпанія SkyUp революційно оновила форму бортпровідників-жінок. Для них дизайнери розробили оранжеві костюми спортивного крою зі штанами.

Замість черевиків елементом жіночої форми SkyUp зробив білі кросівки Nike Air 720.

Бортпровідники SkyUp у новій формі / Фото SkyUp

Пасажири, які бояться літати, можуть зателефонувати пілотам

Група американських пілотів розпочала сервіс Dial A Pilot. Через нього пасажири, які бояться літати, можуть зателефонувати льотчикам і поставити питання, які їх бентежать.

Послуга проста – все, що вам потрібно зробити, це зайти на їхній вебсайт dialapilot.com і замовити 15-хвилинний дзвінок у зручний для вас час. За 50 доларів вас з'єднають з пілотом, який керуватиме будь-яким літаком – від літаків 747 до приміських літаків.