Дешеві квитки доступні на рейси з прикордонних до України міст – Перемишля, Медики, Любліна, Хелму та інших. Найзручніше дешеві варіанти шукати на офіційній сторінці перевізника.

Умови розпродажу:

  • кількість акційних квитків – 1 мільйон;
  • триватиме до 1 листопада;
  • поширюється на рейси всередині Польщі.

Варто зауважити, що квитки за акційними цінами доступні на різних етапах продажу – після старту продажу, за десяток-кілька днів до вильоту і навіть у день подорожі.

Пропозиція включає подорож першим класом – завдяки цьому подорожі вищого стандарту стали доступнішими.

Акція також поєднується із встановленими законом знижками, тож студенти, пенсіонери та учні подорожують ще дешевше, найнижчі ціни будуть відповідно для окремих груп:

  • студенти (знижка 51%) – від 9,31 злотих у поїздах категорій TLK та IC. і від 24 злотих у поїздах категорій EIC та EIP;
  • пенсіонери та студенти (знижка 37%): від майже 12 злотих у поїздах категорій TLK та IC та від 30,87 злотих у категоріях EIC та EIP.

Приклади бронювання дешевих квитків

Приклади бронювання дешевих квитків / Скриншот з сайту PKP Intercity​

В Європі з'являться нові розкішні поїзди

Австрійська ÖBB, державна залізнична компанія, запустить нові потяги з душем та одномісними капсулами. Парк із 33 нових нічних поїздів вийде на маршрути в грудні 2023 року. Ці потяги спершу будуть їздити напрямками "Відень – Гамбург" та "Інсбрук – Гамбург".

Пасажирам стануть доступні спальні вагони з поліпшеними двомісними купе в категоріях Comfort Plus і Comfort. Кожне з них матиме окремий санвузол з душем.

Але головною інновацією австрійського перевізника будуть "мінікабінки" – окремі капсульні місця в купейних вагонах. Вони розташовані у два ряди один над одним, щоб мандрівники могли мати свій особистий простір.