З 1 вересня пасажирський транспорт випускатимуть лише з позначкою екологічності

Невиконання цих вимог призведе до неможливості перетину кордону. Для чого потрібна дана процедура – далі у матеріалі.

Читайте також Полька намагалась перевезти коханого українця через кордон: як вона його заховала

Укртрансбезпека своєчасно попереджає водіїв, наголошуючи, що у них залишається всього 5 днів, щоб оперативно оновити дані про екологічний клас транспортного засобу.

Згідно з Ліцензійними умовами, викладеними в Постанові КМУ № 100, заявники, які бажають отримати ліцензію, повинні надати додаткові відомості щодо парку транспортних засобів, які перебувають у власності, оренді або надані ліцензіату в кредит, чи лізинг, разом із відповідними класифікаціями екологічності.

Крім того, у разі необхідності необхідно надати завірені копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та тимчасових реєстраційних талонів.

Звертаємо увагу, що сертифікати, у яких закінчився термін дії, прийматися не будуть. Проте, якщо у свідоцтві про реєстрацію ТЗ є відмітка класу екологічності, подавати сертифікат додатково не потрібно.

Перетин кордону: останні новини

  • Уряд схвалив проєкт угоди з Румунією про створення нового пункту перетину кордону – біля села Біла Церква над Тисою.
  • Україна планує відкрити ще 9 пунктів пропуску на кордоні з Євросоюзом. Найбільше робіт проведуть на кордоні з Польщею. Країни також планують запустити єдині пункти пропуску.
  • Нещодавно в Україні почала працювати "єЧерга" – електронна черга для перетину кордону для автобусів та легкових автомобілів. Міністерство інфраструктури повідомило, що розширяє перелік пунктів пропуску. Загалом тестування охопить вже сім пунктів перетину кордону у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях.
  • З 8 вересня польська залізниця розпочне ремонт колій на перемишльському напрямку. Пасажирам рекомендується своєчасно коригувати свій розклад з урахуванням тимчасових змін.