Гонконг пропонує туристам ваучери на їжу та напої у ресторанах та барах

Hong Kong Night Treats vouchers worth HK$100 буде розповсюджений з листопада, як частину останнього забороненого Night Vibes Hong Kong campaign для перевірки територій after-sunset economy. Видаватимуть їх в аеропорту.

Читайте також Вперше з 2020 року: іноземці зможуть відвідати ще одну країну, яка була закрита через COVID

Усього готують мільйон штук. Кожен ваучер – на 100 HK (12 євро). Використовувати гроші можна в ресторанах та барах, які співпрацюють із програмою Night Vibes Hong Kong.

Крім того, можна буде отримати безплатні квитки на нічні тур-автобуси. Вони пропонують екскурсії після 18:00 маршрутами з популярними пам'ятками.

Кампанія Night Vibes Hong Kong – частина масштабнішого завдання уряду щодо відродження економіки міста після пандемії Covid-19. Проводитимуть її з листопада 2023-го до січня 2024-го.

Як частина компанії є також введені в Hong Kong Goodies, серії офісів, які можуть мати безкоштовні напої, сувеніри, поїздки на Airport Express, або відвідування популярних локації на території.

Гонконг пропонує туристам ваучери на їжу та напої у ресторанах та барах

Гонконг пропонує туристам ваучери на їжу та напої, щоб популяризувати нічне життя / Фото UnSplash

Які країни світу змушують заплатити за в'їзд і не тільки

Численні країни та міста, включно з кількома європейськими, нещодавно запровадили плату для відвідувачів. Таке рішення прийнято не лише, щоб отримати прибуток, але й стримати величезний наплив туристів.

Суми стягнень коливаються від 50 центів до десятків євро. Зазначимо, і хоча зазвичай щоденна сума податку є невеликою, протягом тижня сім'я із чотирьох осіб може заплатити місту понад 115 євро, не враховуючи вартість проживання, транспорту та сувенірів. Дізнайтеся детальніше про які суми йдеться та в яких країнах туристи тепер мають сплачувати обов'язкові збори.