Українські та грузинські активісти об'єдналися в рамках флешмобу на підтримку свободи та незалежності України. У День Державного прапора вони розгорнули на Мосту Миру у Тбілісі 32-метровий синьо-жовтий стяг.

До теми До "Ланцюга Єдності" вже долучилися майже 28 тисяч людей: є навіть з Москви

Підтримка Грузії

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Олександр Шульга розповів, що попри всі негаразди, які зустрічаються на шляху двох країн, українці та грузини змогли зібратися разом і відзначити день головного символу державності – українського прапора.

Наразі нам всім життєво важлива перемога, бо без перемоги не буде нашої України. Сьогодні, завтра і скільки буде потрібно, ми будемо боротися за перемогу,
– підкреслив Олександр Шульга.

Тимчасовий повірений додав, що церемонія підняття прапора викликає почуття неабиякої гордості за свою Батьківщину. Відчувається вдячність за приналежність до нації, яка подолала важкий історичний шлях і змогла зберегти свою культуру.

32-метровий прапор розгорнули у Тбілісі / Фото Посольства України у Грузії

У посольстві України у Грузії подякували всім учасникам флешмобу і нагадали, що прапор єднає серця, відрізняє нас від інших націй і об'єднує в хвилини радості й тривоги.

Символ свободи й незламності біля Європарламенту

У День Державного прапора України біля будівлі Європарламенту розгорнули 30-метровий синьо-жовтий стяг. Тримали його українці в вишиванках та з національними символами.

У Брюсселі хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто боровся за право підіймати прапор України. Українці разом заспівали гімн та "Червону калину".

А ввечері будівлі європейських інституцій підсвітили синьо-жовтими кольорами на знак солідарності з Україною. Так європейські партнери привітали нас із Днем Незалежності.