З 1 липня, щоб побачити гору Фудзі, треба сплатити туристичний збір

Гора Фудзі, об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та символ Японії, запровадила нові правила для альпіністів через занепокоєння щодо перенаселеності. Альпіністи повинні платити 2 000 єн (12,40 доларів) за людину.

Читайте також Замість розрекламованої Сицилії: які італійські острови – ідеальне місце для відпочинку

Ще на горі обмежують кількість альпіністів – зможе піднятися максимум 4 000 альпіністів на день.

Наполегливо просуваючи комплексні заходи безпеки під час сходження на гору Фудзі, ми гарантуємо, що гора Фудзі, скарб світу, буде передана майбутнім поколінням,
– сказав Кутаро Нагасакі, губернатор префектури Яманасі.

На Фудзі також з'являться нові гіди, які керуватимуть безпекою на стежках і навколо них. Вони повідомлять альпіністів, коли ті порушують етикет на горі, наприклад, сплять на узбіччі стежки, розпалюють багаття або носять невідповідний одяг.

Нові правила діють лише у префектурі Яманасі. Там розташовані найпопулярніші пішохідні стежки. У префектурі Сідзуока, де теж є гора, поки не запровадили жодних обмежень.

Нагадаємо, серед найбільш популярних місць огляду гори – майданчик біля магазину Lawson. Там збираються сотні туристів щодня, перешкоджаючи місцевим. Тому у містечку встановили паркан довжиною 20 метрів і висотою 2,5 метра вкритий чорною сіткою.