Чимало зірок, яких ми звикли бачити у фільмах, серіалах чи телевізійних сюжетах, здобували освіту за кордоном. Наводимо кілька яскравих прикладів.

Ще одна цікава добірка для вас Дехто навіть знає солов'їну: перелік світових знаменитостей з українським корінням

Зірки, які здобули освіту за кордоном

У списку присутні актори, письменниця, модельєрка і навіть колишній президент США. Навички, які вони здобули під час навчання за кордоном, досі допомагають їм у повсякденному житті.

Бредлі Купер

Актор та продюсер Бредлі Купер вільно володіє французькою. Під час престуру для фільму "Похмілля 2: із Вегаса в Бангкок" він дав інтерв'ю повністю французькою мовою, що здивувало багатьох. Все завдяки тому, що в юності Бредлі Купер вчився за обміном у місті Екс-ан-Прованс, що на півдні Франції. Там він і вдосконалив знання іноземної мови.

Бредлі Купер / Фото GettyImages

Емма Вотсон

Емма Вотсон схожа на свою героїню Герміону з фільму "Гаррі Поттер", адже є так само спраглою до знань. Акторка 18 місяців вивчала англійську літературу в Браунському університеті в Род-Айленді. Це було до її навчання в Оксфордському університеті в Англії.

Емма Вотсон / Фото GettyImages

Барак Обама

У дитинстві колишній президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама прожив 3 роки зі своєю матір'ю і вітчимом в Джакарті, що в Індонезії. Там він вивчав індонезійську мову, історію, математику та багато інших предметів.

У дорослому віці він повернувся на Гаваї (місце свого народження), щоб вчитися, а потім переїхав у Нью-Йорк для продовження навчання в університеті.

Як наслідок, Барак Обама став "лідером вільного світу", довівши, що подорожі та різна освіта відіграють не останні ролі у досягненні успіху.

Барак Обама / Фото GettyImages

Джоан Роулінг

Авторка культових книг про Гаррі Поттера вчилася у Франції від свого Ексетерського університету. Потім на початку 90-х вона переїхала у Португалію, де три роки викладала англійську мову. Саме там зародився сюжет книги "Гаррі Поттер і філософський камінь".

Джоан Роулінг / Фото GettyImages

Меттью Мак-Конагей

Знаменитий актор, володар безлічі престижних нагород, серед яких "Золотий глобус" і "Оскара", провів цілий рік в Новому Південному Уельсі, що в Австралії. Там він пройшов навчання від Техаського університету.

Меттью Мак-Конагей / Фото GettyImages

Віра Вонг

Американська модельєрка родом з Нью-Йорка. Але вона вивчала історію мистецтв в університеті Сорбонна в Парижі, де і захопилася французькою модою. Тільки після того, як Віра Вонг завершила свою діяльність на посаді старшого редактора моди в журналі Vogue, вона змогла реалізувати свою справжню пристрасть і зайнятися дизайном одягу, зокрема створенням приголомшливих весільних суконь.

Віра Вон / Фото GettyImages