Як жінка помстилася пасажирці, яка не хотіла помінятися місцями

Матір витончено помстилася пасажирці літака. Згодом та сама горда жінка дуже пошкодувала, що не погодилася на цю пропозицію.

Читайте також Wizz Air змусили заплатити компенсації пасажирам: що сталося

Жінка пригадала, що на відмову жінки сказала: "Без проблем, я не збираюся сперечатися". Сінді пішла до задньої частини літака і спокійно сіла на призначене місце.

Діти шести та чотирьох років наробили галасу на увесь літак, весело проводячи час, адже матері, яка могла б вгомонити їх, поруч не було. Згодом їхня сусідка пожаліла, що відмовилась помінятися місцями та спробувала змінити ситуацію. Але їхня мама вирішила помститися.

У результаті стюардеса прийшла до мене. Я знала, що вона прийде, тому що ця с*чка сидить поруч з моїми дітьми, і це взагалі невесело. Вона сказала: "Пані, вона хотіла б помінятися з вами місцями". А я сказала: "О, ні-ні, нам потрібно залишитися на місцях, призначених саме для нас. Вдалого польоту!
– розповіла Арена.

Втім, коментатори розділилися у думках щодо цієї помсти. Одні похвалили цю ідеї, а інші навпаки – засудили:

  • "Ні, сім'ї повинні планувати це наперед";
  • "Які батьки бронюють місця не поруч з їхніми дітьми? Ось ці";
  • "Ні. Платіть, щоб вибрати своє місце!".

Критики порадили жінці планувати польоти заздалегідь, щоб не виникало потреби мінятися місцями.

Росіян пограбували на величезну суму в аеропорту Барселони

Російських туристів обчистили в аеропорту. Через колосальну суму, яку вкрали у неуважних росіян, це пограбування в Іспанії назвали історичним.

У пари росіян, які летіли до Дубая, викрали сумки з цінностями на майже 8,5 мільйона євро. Грабіжники поцупили валізу та сумку з ювелірними виробами просто у черзі на посадку в літак.