Оскільки сезонні роботи у розпалі, то польські агенції праці організовано привозять тисячі робітників з України. Тому рішення влади ставить їх у дуже складні умови. Та в польському уряді переконані, що такі дії повинні уберегти поляків від нових і більш заразних штамів коронавірусу, зокрема так званого "індійського" штаму.

Цікаво Усе про фінансове шахрайство: як не пійматись на гачок аферистів – графічний довідник

Як діятимуть агенції з працевлаштування

Операційний директор польської агенції з працевлаштування EWL Group Рафал Мруз повідомив, що компанія терміново перейшла у кризовий режим роботи для забезпечення можливостей відбуття карантину для своїх працівників.

Агентства праці були шоковані таким рішенням. Ми не були готовими до цього. У компанії одразу було створено кризовий штаб, аби вирішити питання з розміщенням на десятиденний карантин кількасот працівників з України, які мають приїхати у четвер і п'ятницю,
– розповів Рафал Мруз.

Операційний директор популярної польської агенції працевлаштування запевнив, що трудових мігрантів забезпечать місцями для проходження карантину, продуктами та усім необхідним. Крім того, агенції з працевлаштування й українські працівники можуть сподіватися на швидке звільнення від карантину в результаті отримання негативного тесту на COVID-19.

Як діятимуть пункти вакцинації

Оскільки щеплені від коронавірусу особи мають переваги, то у медичному центрі "Медик", яке з початку червня вакцинує українців поблизу кордону з Україною, повідомили про намір продовжити щеплення українців у тестовому режимі. Це буде відбуватися у двох місцях: поблизу пункту пропуску "Медика – Шегині" та в пункті обслуговування пасажирів "Замєхув", що неподалік пункту пропуску "Корчова – Краківець".

При цьому тестування та вакцинацію проти COVID-19 поблизу пунктів пропуску "Дорогуськ – Ягодин" та "Гребенне – Рава-Руська" зараз тимчасово припинили.