Згідно з результатами свіжого опитування, проведеного компанією Research Co., 75% канадців позитивно ставляться до імміграції.

Важливо Від збору полуниці до відкриття мережі магазинів у Польщі: інтерв'ю з братами Колесниками

Більше про результати опитування

Метою дослідження було з'ясувати думку мешканців Канади щодо міграції та її тенденцій. Якщо говорити про думку про імміграцію загалом, то:

  • 54% ​​опитаних по всій країні погодилися з тим, що імміграція має здебільшого позитивний ефект;
  • 26% вважають, що імміграція впливає на країну більшою мірою негативно,
  • 19% не змогли відповісти.

Серед провінцій найбільш позитивно до імміграції ставляться жителі:

  • Онтаріо (58%),
  • Квебеку та Альберти (по 56%).

Щодо рівня імміграції, багато канадців (39%) сходяться на думці, що її потрібно залишити на колишньому рівні, а 25% вважають, що уряду необхідно запрошувати більше людей з-за кордону.

Роль імміграції у Канаді

У Канаді імміграція є основним джерелом зростання населення останні десятиліття, забезпечуючи понад 80% приросту населення і 100% приросту робочої сили.

До теми Населення канадської провінції досягло 1 мільйона завдяки мігрантам

Згідно з прогнозами, без надходження іммігрантів населення країни почне скорочуватися приблизно через 10 років. Приїжджі також роблять важливий внесок в економіку, закриваючи потреби ринку праці. У багатьох секторах відносно висока частка працівників, які прибули з-за кордону.

Що відомо про дослідження

Результати базуються на онлайн-дослідженні, проведеного 6 – 7 лютого 2022 року серед 1000 дорослих у Канаді. Дані були статистично зважені відповідно до даних перепису Канади за віком, статтю та регіоном. Допустима помилка, яка вимірює мінливість вибірки, становить приблизно 3,1.