Для виготовлення тенту жінки використали вторинний матеріал. Він не лише захищає від спеки людей, які щодня гуляють вулицею, а й сприяє місцевій торгівлі.
Читайте також Хороший коп: як українцю з Тернопільщини вдалось стати поліцейським у США
Замінили пластиковий брезент
- Як пише Colossal, три роки тому міський Департамент охорони навколишнього середовища вирішив замінити великий пластиковий брезент на більш екологічний.
- Це завдання доручили місцевій вчительці з в’язання гачком Єві Пачеко.
- Відтоді вона та її учениці в’яжуть барвистий брезент, який надає неповторного колориту головній торговій вулиці Алаурін-де-ла-Торре.
Тент цьогоріч в'язали приблизно 10 майстринь / Фото alhaurindelatorre
З кожним роком навіс стає довшим
Гігантська покрівля складається з прямокутних частин, кожна з яких має свій унікальний візерунок. Цікаво те, що серед них можна побачити сегмент, який нагадує український синьо-жовтий прапор. Хтозна, можливо, серед майстринь була й українка.
Навіс складається з квадратних фрагментів / Фото alhaurindelatorre
З кожним роком в’язана покрівля стає більшою і зараз вона займає площу приблизно 500 квадратних метрів і має довжину десь 60 метрів.
Навіс захищає від сонця торгову вуличку / Фото alhaurindelatorre
Представники міської ради зазначили, що така ініціатива дуже важлива, адже вона зобов’язує поважати навколишнє середовище. Крім того, це сприяє місцевій торгівлі – барвистий навіс заманює відвідувачів на прогулянки історичним центром, де розташовано багато крамниць.
За словами майстрині Пачеко, роботу вони виконали з великим ентузіазмом. Зважаючи на важкий рік через пандемію коронавірусу, в’язання дуже надихнуло усіх і зблизило.
Жінки виконували роботу з ентузіазмом / Фото alhaurindelatorre
Подібний навіс також можна побачити в іспанському містечку Ла-Лінеа-де-ла-Консепсьйон.
В'язаний навіс у Ла-Лінеа-де-ла-Консепсьйон / Фото womensart1
Кожен елемент має свій унікальний візерунок / Фото womensart1