Наразі голосування вже завершилося. У Вроцлавському зоопарку констатували, що їхні відвідувачі мають непогане почуття гумору.

Цікаво Гурт АНТИТІЛА став амбасадором онлайн-сервісу міжнародних грошових переказів TransferGo

Яке ім'я обрали відвідувачі

Після того, як доглядачі зоопарку опублікували перші фото маляти, люди захотіли дізнатись ім’я новонародженого дитинчати. Тому зоопарк оголосив цікавий конкурс – всі охочі могли проголосувати за те ім'я звіряти, яке їм найбільше припало до душі.

Після першого етапу, у фінал вийшло 4 імені. Зрештою, перемогу здобув варіант Рапідо.

Рапідо з іспанської перекладається як швидко. Назва набрала 2600 голосів, обігнавши решту пропозицій. А ви жартівники,
– написали у Вроцлавському зоопарку.

Дійсно, вийшло доволі кумедно, адже лінивці не відрізняються своєю швидкістю. Навіть навпаки – вони дуже повільні та неспішні тваринки.

У Вроцлавському зоопарку народився лінивець: дивіться миле відео

Як бачите, лінивці – чарівні тваринки. Але, на жаль, їх населення у природі скорочується. Саме тому, як пояснив президент зоопарку Вроцлава Радослав Ратайщак, роль розведення лінивців в зоопарках зростає.

Ці тварини втрачають свої місця проживання, через вирубку джунглів і тому живуть там, де доведеться. На жаль, вони також гинуть, намагаючись піднятися на стовпи та лінії електропередач. На них досі полюють заради м'яса,
– констатував Ратайщак.

За його словами, поки люди не навчаться захищати лінивців у дикій природі, закриті ферми та зоопарки будуть незамінними.

Що відомо про Вроцлавський зоопарк?

Це найбільший зоопарк у Польщі (і третій за величиною у світі). Там живуть понад 1100 видів тварин. Щороку зоопарк змінюється, там з'являються більш сучасні павільйони та вольєри, завдяки яким тварини почуваються комфортніше, а відвідувачі можуть спостерігати за життям вихованців. Наразі Вроцлавський зоопарк підтримує 4 проєкти із захисту тварин. Місія зоопарку полягає у збереженні біорізноманіття на користь розвитку майбутніх поколінь.