Cпівпраця гурту з TransferGo розпочалася в серпні 2021 року, коли АНТИТІЛА записали спеціальне привітання для українських мігрантів з Днем Незалежності України.

Цікаво У Польщі відбулася перша тікток-вечірка для українських блогерів від TransferGo: фото та відео

Учасники гурту прагнуть підтримувати українців, які проживають за кордоном, аби кожен міг зберігати зв’язок з батьківщиною й слідкувати за розвитком рідної культури. АНТИТІЛА добре знайомі українським мігрантам. Адже гурт часто подорожує з концертами й знімає кліпи за кордоном, підтримуючи своїх прихильників та українців за межами України.

Що відомо про український гурт АНТИТІЛА

  • Український поп-рок-гурт із Києва. Його історія розпочалася ще у далекому 2004 році, коли фронтмен Тарас Тополя з друзями виконав на випускному вечорі однойменну пісню "Антитіла".
  • У 2007 році АНТИТІЛА взяли участь у телепередачі "Шанс". Після цього музиканти почали активно працювати над новим звучанням. Вже наступного року відбулося "перезавантаження" й сформувався сучасний склад гурту.
  • Зараз до складу гурту входять: Тарас Тополя – вокал та тексти, Сергій Вусик – клавішні й аранжування, Михайло Чирко – бас, Дмитро Жолудь – гітара, Дмитро Водовозов – ударні.
  • У 2017 році гурт встановив національний рекорд у категорії "Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного гурту в рамках одного туру". Тоді лише за березень АНТИТІЛА зіграли 28 концертів.

Тарас Тополя про співпрацю з TransferGo

Фронтмену гурту Тарасу Тополі добре відомо, наскільки важливо зберігати зв’язок з близькими, навіть якщо з ними роз’єднують тисячі кілометрів. Адже його мати протягом багатьох років живе у США, а друзі та рідні інших музикантів – у різних країнах Європи.

Фронтмен гурту Tарас Тополя рекомендує TransferGo: дивіться відео


"Багато українців намагаються знайти кращої долі по світу. Вони працюють завзято й важко, кардинально змінюють життя заради втілення своїх мрій. Часто буває, що хтось із родини виїжджає працювати, а рідні залишаються вдома", – зауважив фронтмен гурту АНТИТІЛА.

Ми розуміємо вибір кожного й щиро бажаємо підтримати українців, співати разом з ними де б вони не були. Ми розпочинаємо співпрацю з TransferGo, щоб кожен міг відчути рідне та українське будь-де,
– наголосив Тарас Тополя.

Музика – як місток з Україною

Менеджерка з розвитку українського ринку в TransferGo Катерина Коновалова підкреслила: коли працюєш довгий час за кордоном, з'являється потреба у різних речах, які нагадують про батьківщину. "Мешкаючи в Польщі, спостерігаю за тим, як українці тут шукають можливості придбати українські продукти, щоб мати згадку про близьких та відчути смак рідного дому, а що вже казати про музику", – наголосила вона.

Музика улюблених виконавців, таких як гурт АНТИТІЛА, нас надихає, супроводжує під час праці й відпочинку, викликає приємні емоції, і головне – допомагає тримати цей зв’язок з рідним домом,
– пояснила Коновалова.

Й додала, що часто бачить на вулицях Варшави автомобілі, з вікон яких лунає українська музика, яка, до речі, подобається і полякам. Саме тому для TransferGo співпраця з одним з найпопулярніших українських гуртів є набагато більшим, ніж рекламна кампанія. "Це наш місточок з Україною", – підсумувала менеджерка.