Нововведення дозволить значно покращити якість питної води у столиці. Хоча, як відомо, водопровідна вода у Чехії і так є безпечною, тому більшість жителів п'ють воду з-під крана.

Важлива інформація Онлайн-перекази і безпека: як оцінити ризики при здійсненні транзакцій і запобігти їм

Як у Празі покращують якість води

Сьогодні 66% жителів Праги п'ють воду з-під крана – і таким чином допомагають зберегти навколишнє середовище. Однак ми хочемо продовжити покращувати якість і смак водопровідної води в Празі,
– зазначив Петро Глубучек, заступник мера Праги.

Він додав, що упакування для пляшкової води становить значну частину відходів. І навіть якщо це перероблена упаковка, в ній немає потреби, якщо враховувати якість водопровідної води в чеській столиці.

Спосіб фільтрації води через активоване вугілля має чимало переваг. Зокрема, при цьому видаляються синтетичні органічні хімічні речовини, природні органічні сполуки та інші речовини, які впливають на смак і запах питної води. Також нова технологія в рази краще видаляє пестициди з води. Тож жителів Праги чекають позитивні зміни.

Цікава інформація про воду в Чехії

  • Якість водопровідної води в Празі регулярно контролюється на підставі сотні різних якісних параметрів: хімічних, сенсорних, фізичних, мікробіологічних та біологічних.
  • Водопровідна вода в Празі навіть підлягає більш суворому контролю якості, ніж бутельована.
  • Середні значення всіх показників щодо питної води щомісяця на своєму сайті публікує Pražské vodovody a kanalizace.