Велику китайську стіну пошкодили екскаватором

Місцева влада заявила, що 24 серпня вони отримали повідомлення про те, що в містечку Янцяньхе утворилася щілина у стіні. На місце події було відправлено поліцію для встановлення деталей.

Дивіться також Чорногорія з висоти: у Которі з'явилась мальовнича канатна дорога

Після ретельного розслідування поліція виявила, що 38-річний чоловік і 55-річна жінка вдалися до використання екскаватора, щоб з силою пробити стіну і створити короткий шлях для проходу. Це призвело до значного та незворотного пошкодження цілісності цієї частини споруди.

Поліція повідомила, що розслідування триває.

На цьому зображенні показано пошкодження, якого, ймовірно, завдали китайській пам'ятці дві особи / Фото Бюро громадської безпеки Youyu

Ця територія, відома як 32-га Велика стіна, є однією з уцілілих повних стін і сторожових веж часів династії Мін (1368 – 1644). У 1987 році Велика стіна була внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У Флоренції заарештували туристів за графіті на архітектурній пам'ятці

Від туристів-вандалів постраждала ще одна історична пам'ятка Італії. Цього разу жертвою некультурних студентів став Коридор Вазарі у Флоренції.

На стіну 460-річного Коридору Вазарі, який веде до галереї Уффіці, рано вранці нанесли графіті. Підозрюваних швидко затримала поліція. Хто вони і як пояснили свій вчинок – читайте за посиланням.

Туристка вирізала серце на Пізанській вежі в Італії

Одним з останніх обурливих вчинків став цей: туристка вирізала серце на Пізанській вежі. Для цього вона використала свій гострий браслет. 19-річну француженку затримала італійська поліція. Дівчина запевняє, що не задумувала нічого поганого, лише таким чином хотіла зізнатися своєму хлопцеві в коханні.

Тепер дівчині висувають звинувачення у завданні значної шкоди будівлі, що має історичне та культурне значення. Їй загрожує штраф у розмірі близько 2 000 євро або, за найгіршим сценарієм, один рік позбавлення волі.

В Іспанії молодих британців покарали за "‎балконне" порушення

Четверо молодих хлопців із Британії отримали величезні штрафи. В іспанському Магалуфі вони порушили одну з найбільших заборон – стрибали з балконів готелю у басейн.

Молодики залізли на балкони, перелазили з одного на інший, а потім стрибали з висоти у воду. До них приєднався ще один турист зі Швеції, якого також оштрафували на 36 тисяч євро. Всіх порушників вигнали з готелів і з ними вже розбиралась поліція.