Італійська поліція затримала 19-річну французьку туристку за те, що вона зіпсувала фасад Пізанської вежі. Дівчина вирішила, що саме тут хоче зізнатися своєму хлопцеві в коханні і видряпала на стіні вежі серце з ініціалами пари.

До теми Рим обмежить доступ до фонтану Треві для туристів: названо причину

Як покарають порушницю

Поліція втрутилась, коли цей вандалізм виявив охоронець пам'ятки. Він помітив, як дівчина використовувала свій браслет, щоб вирізати на камені знаменитої вежі 12 століття імена пари.

19-річну туристку доставили до відділку поліції, де вона визнала свою відповідальність. Француженка зізналась, що видряпала малюнок серця, своє ім'я та ім'я свого хлопця на фасаді Пізанської вежі. Вона намагалась виправдатись і повторювала: "‎Не думала, що роблю щось погане".

Тепер дівчині висувають звинувачення у завданні значної шкоди будівлі, що має історичне та культурне значення. Їй загрожує штраф у розмірі близько 2 000 євро або, за найгіршим сценарієм, один рік позбавлення волі.

19-річна француженка пошкодила фасад Пізанської вежі / Фото La Repubblica

Регулярно страждає Колізей

Раніше цього літа римський Колізей також кілька разів постраждав від вандалізму. Найвідоміший випадок, коли турист вирізав на стіні амфітеатру "Іван+Хейлі‎" і при цьому широко посміхався, коли його фіксували на відео.

Поліція вистежила порушника, ним виявився британський турист. Правоохоронці повідомили чоловікові, що йому загрожує до п'яти років ув'язнення або штраф у 15 000 євро. Наляканий турист благав його пробачити і стверджував, що не знав, що Колізей – це історична пам'ятка.

Італійці підрахували, що лише за один місяць туристи пошкодили Колізей тричі.