Пропозицію оголосив воєвода Нижньої Сілезії Ярослав Обремський. Мета його прохання – пришвидшити боротьбу з поширенням коронавірусу в країні.

Схоже Якби не персонал з України, усе давно б розвалилося, – мер Варшави подякував іммігрантам

Про що йдеться у зверненні

Своє звернення пан Обремський опублікував українською мовою. Він наголосив на нагальній необхідності залучення додаткового медичного персоналу для безпосередньої боротьби з наслідками пандемії.

Шановні Громадяни України, враховуючи динамічну зміну епідеміологічної ситуації в країні та нашому воєводстві, звертаюсь до Вас з проханням розглянути готовність виконання цього складного та відповідального завдання, турбуючись про здоров'я наших близьких та нас самих,
— йдеться у зверненні воєводи Нижньої Сілезії.

Воєвода Нижньої Сілезії Ярослав Обремський / Фото inPoland

Яких працівників потребують польські лікарні

Медичні установи Нижньої Сілезії потребують представників усіх медичних професій. Передусім йдеться про досвідчених лікарів. Активно шукають медсестер, фельдшерів та реабілітологів. Також не виключають можливість працевлаштування для студентів-медиків.

Актуально Де у Вроцлаві можна зробити тест на COVID-19: список медичних закладів

Куди звертатися

Всім охочим працевлаштуватися медиками у Польщі потрібно надіслати інформацію про себе на електронну адресу p.swierczynska@duw.pl або звертатися до керівників лікарень Нижньої Сілезії.