10 корисних статей у блозі TransferGo

Серед них – правила економії, транспорт, купівля авто та ПДР, умови роботи, оформлення документів тощо. Тож сервіс TransferGo підготував підбірку із 10 найпопулярнішими статтями, які точно вас зацікавлять.

Читайте також Переказ грошей в Україну з-за кордону: що треба знати

Прості правила економії, які дозволять не лише заощадити, а й розбагатіти

Де б ми не були, чим не займалися б, кожен із нас має справу з грошима. Вони допомагають нам здійснити задумане і, на жаль, інколи так швидко закінчуються… Ця стаття розповість про головні правила економії, які здатні допомогти не лише правильно заощаджувати, а й відкладати на приємні речі.

Як українцю купити автомобіль у Польщі?

Іноземці, зокрема й українці, можуть вільно купити автомобіль у Польщі. Залежно від того, де буде зареєстрована машина після покупки – у Польщі чи Україні, процес може трохи відрізнятися. У статті ви знайдете докладну інформацію, про те, де шукати авто та які необхідні документи для оформлення угоди.


Як купити авто у Польщі / Фото westautohub

Робота в Литві для українців: усе, що потрібно знати

Багато українців після початку війни приїхали до Литви. Ця держава надає біженцям притулок, допомагає з харчуванням та іншими побутовими проблемами. Та багато громадян, потрапивши сюди, хочуть не просто перечекати війну, а й працювати. З цієї статті ви дізнаєтесь, яка робота в Литві доступна для українців і які нюанси потрібно враховувати під час її пошуку.

ПДР в Італії: на що звернути увагу водіям-іноземцям?

Італія – одна з країн, яка щороку приймає тисячі трудових мігрантів. Крім того, цю державу відвідує величезна кількість туристів, чимало яких приїжджають сюди на власних автомобілях. Сервіс TransferGo підготував найважливішу інформацію про ПДР в Італії, щоб ви могли впевнено почуватись на дорозі та уникнути чималих штрафів.

Цікаво Українці в Італії: характерний портрет трудових мігрантів і способи легалізації

Сортування сміття у Німеччині: що варто знати?

Європа вже багато років ставиться дуже відповідально до споживання продуктів, використання одягу чи інших побутових речей. Крім того, одним із напрямів, який тут стрімко розвинувся, є сортування відходів. Чи не найбільше цим питанням переймаються німці. З цієї статті ви дізнаєтесь про всі нюанси сортування сміття у Німеччині.


Що треба знати про сортування сміття в Німеччині / Фото iStock

Громадський транспорт у Великій Британії: куди, на чому та за скільки

Останніми роками у Великій Британії значно збільшилася кількість автомобілів. Тому дедалі більшої популярності набуває громадський транспорт, яким часто дістатися у потрібну локацію можна значно швидше, ніж на власній машині. TransferGo зібрав найкориснішу інформацію про поїздки, економію та загалом про громадський транспорт у цій країні.

Віза в Канаду для українців: як її оформити?

З початком повномасштабної війни росії проти України Канада запустила Програму тимчасового перебування для українців (CUAET). Вона дозволяє людям, які втікають від війни, перебувати легально в країні до трьох років. Ця стаття з блогу розповідає, як оформлюється за новими правилами віза в Канаду для українців і що для цього потрібно.

ТОП-5 польських страв, які варто скуштувати

Кожна країна особлива по-своєму: пам'ятками культури, традиціями, фольклором і навіть стравами. Польща – не виняток. Кухня тут неймовірно смачна, а інколи й неочікувана. Ця стаття про найсмачніші польські страви, їх особливості та складники, аби кожен зміг пізнати цю країну в кулінарному аспекті повною мірою.


Які польські страви варто скуштувати / Фото 123RF

Цікаві слова, якими вас може здивувати чеська мова

Чехія – країна з красивими культурними пам'ятками, містами та оригінальними традиціями. І для нас ментальність цієї країни близька. Та і чеська мова наче доволі зрозуміла. Принаймні, на перший погляд. Але є у ній такі слова, які ми можемо точно зрозуміти неправильно. Які саме – можна дізнатися з цієї статті.

Зверніть увагу МВС Чехії випустило для українців безкоштовний онлайн-курс з самостійного вивчення чеської мови

22 євро за кожного запрошеного: Реферальна програма TransferGo "Запроси друга"

Якщо треба швидко та безпечно переказати гроші з Європи до України, то із завданням найкраще впорається TransferGo. Сервіс пропонує низькі комісії та високу швидкість перерахування коштів. А ще – можливість заробити. Для цього розроблено реферальну програму "Запроси друга". Ця стаття з блогу TransferGo розповідає, як отримати 22 євро за кожного запрошеного.


Запрошуйте друга та отримайте 22 євро / Фото з інстаграму TransferGo