TransferGo не виняток. Сьогодні ми розповімо про те, як створювався один із найпопулярніших у світі сервісів міжнародних грошових переказів.

Читайте також 10 корисних статей у блозі TransferGo: вони точно стануть в пригоді

Від помилки до справи

У 2011 році четверо молодих бізнесменів заснували імпортно-експортну компанію. Вони повинні були регулярно здійснювати міжнародні розрахунки з постачальниками. Тоді альтернативи банкам майже не було. Це викликало постійні труднощі: трансфери були дорогими, займали багато часу, не було служби підтримки клієнтів, доводилося годинами стояти в чергах у пунктах обслуговування.

Чаша терпіння переповнилася, коли банк надіслав гроші не лише не в ту країну, а й не в тій валюті. Це означало загрозу штрафу або навіть розірвання договору, а банк навіть нічого не відшкодував.

Ця подія спонукала молодих підприємців почати іншу справу, щоб подібний неприємний досвід не трапився з іншими людьми. Вони вирішили зробити революцію в галузі міжнародних грошових переказів і запровадити унікальну бізнес-модель з обслуговуванням клієнтів на найвищому рівні. Так вони створили TransferGo.


Засновники компанії TransferGo / Фото з особистого архіву

Ліцензії та формальності

Кожен новий бізнес – це виклик. Те ж було з TransferGo. Засновники отримали ліцензію на пів року. Ще чотири місяці витратили на пошук банку для співпраці. На той момент підприємці витратили свої річні заощадження. І ось з'явились перші успіхи: сайт отримав сотні позитивних відгуків.

Коли компанія вже мала всі дозвільні документи, виникла нова перешкода: банк без причини відмовився продовжувати співпрацю з TransferGo. На щастя, протягом 90 днів було знайдено інший. Відтоді кількість клієнтів, які користуються сервісом, і якість їх обслуговування з кожним роком зростає.

Перші успіхи

Хоча початок TransferGo був нелегким, згодом ситуація кардинально змінилася. Банки охоче налагоджують співпрацю з інноваційними компаніями індустрії фінансових технологій. Зараз TransferGo співпрацює з більш ніж тридцятьма фінансовими установами з усього світу. Важка праця окупилася.

У 2015 році TransferGo був номінований у категорії "Стартап, який найшвидше зростає" за версією TechCrunch Europe Awards і визнаний TNW одним із п'яти найперспективніших стартапів у Великій Британії. Це заслуга всіх співробітників компанії, а також кожного клієнта, який користується її послугами.


Користуватися TransferGo швидко та легко / Фото з інстаграму @transfergo.ukraine

Клієнти на першому місці

Мета TransferGo – полегшити життя людей і бізнесу. Сервіс допомагає їм заощаджувати дорогоцінний час і гроші під час здійснення переказів за кордон. Клієнти отримують послугу за лічені хвилини без прихованих комісій та турбот.

Може зацікавити Шахраї в Інтернеті: як зберегти гроші та не стати жертвою кіберзлочину

Що далі?

Напружена робота для TransferGo тільки починається. У творців проєкту багато планів на майбутнє. А це означає, що буде запропоновано ще більше нових країн, валют і продуктів.

Сервіс має на меті підтримати охочих залишатися на зв'язку з родиною та друзями, які перебувають в іншій країні, і без проблем надсилати їм гроші, допомагати оплачувати рахунки чи підтримувати бізнес. Якщо вам потрібно переказати гроші за кордон, TransferGo – найкращий вибір!