Про це повідомляє Посольство України в Швейцарії. Представники урядової організації побували на події та поділилися враженнями.

Цікаво Ріст понад 30%: скільки грошей українці відправили на Батьківщину у 2021 році

Детальніше про презентацію книг української письменниці у Швейцарії

Галина Петросаняк представила свій роман "Вілла Анемона". Крім того, вона поділилася тим, як працювала над перекладом роману Андре Камінського "Наступного року в Єрусалимі".

Окрім колективу Посольства, на презентації побували представники української діаспори у Швейцарії. Гості зауважили, що стиль книжок та читання не залишили їх байдужими та побажали авторці подальших успіхів.

Про Галину Петросаняк

  • Галина Петросаняк (Halyna Petrossanjak) – українська письменниця, перекладачка, літературознавиця. Пише прозу та поезію.
  • Народилася в селі Черемошна, що в Івано-Франківській області.
  • Вивчала російську та німецьку філологію.
  • До 2016 жила в Івано-Франківську. Зараз проживає у Швейцарії.
  • Відомі твори: "Парк на схилі" (1996); "Світло окраїн" (2000); "Спокуса говорити" (2008); "Політ на повітряній кулі" (2015); "Екзофонія" (2019); "Не заважай мені рятувати світ" (2019).

Повний текст публікації Посольства України в Швейцарії у фейсбуці:

"Колектив Посольства разом з українською громадою мав честь відвідати презентацію книги української письменниці Halyna Petrosanyak.

Пані Галина представила свій роман "Вілла Анемона" та перекладацьку роботу – роман Андре Камінського "Наступного року в Єрусалимі".

Сюжет книжок та стиль читання нікого не залишили байдужими, всі слухачі з цікавістю слідкували за кожною стрічкою написаного.

Дякуємо за теплу зустріч та знайомством з творчістю! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Хто в пошуках книги для читання, сміливо обирайте одну з цих двох".

Українська письменниця презентувала свої роботи у Швейцарії / Фото з фейсбуку Посольства України в Швейцарії

Читання книжок: чому це важливо та як почати читати кожен день – дивіться відео