За даними слідства, жінка працювала на одному зі складів Amazon і виносила звідти цінні речі.

Цікаво Легко не буде, нас тут ніхто не чекає, – українка розповіла, як знайти роботу в Польщі

Зокрема, біжутерію та електроніку. Вона ховала їх під верхнім одягом. Загалом у такий спосіб українці вдалося привласнити чужого майна на суму майже 100 тисяч злотих, тобто понад 666 тисяч гривень.

Громадянку України вирахували завдяки камерам спостереження на робочому місці. Затримали її "на гарячому", коли вона під одягом намагалася винести чергові крадені предмети. Під час обшуків за місцем її проживання поліція виявила інші речі, які були вкрадені зі складу.

Яке покарання світить зловмисниці

Жінці та її співмешканцю, також громадянину України, який допомогав переховувати крадене, пред'явили звинувачення, за які загрожує до 5 років в'язниці. Обом за рішенням суду видали заборону на виїзд із Польщі, також у них вилучили паспорти.

Подібні випадки крадіжок

  • У травні українець, що перебував у Польщі, викрав автомобіль у громадянина Узбекистану. У скоєному злочині він зізнався добровільно. Українця посадили під варту. За такий злочин йому загрожує до 5 років позбавлення волі.
  • А на початку грудня 26-річного українця в Польщі запідозрили у крадіжці в ресторані. Коли до нього додому навідали правоохоронці, він сховався під ліжком. Звідти його довелося виймати силою, бо самостійно виходити українець відмовлявся.