Так, український поштовий оператор Укрпошта у співпраці з національною Поштою Польщі (Poczta Polska) продовжує працювати над покращенням умов для клієнтів. І з 1 січня 2023 року пересилання EMS-посилок українцям обійдеться на 75% дешевше.

Читайте також Де у Польщі найкрасивіші різдвяні ярмарки: список святкових локацій

Скільки коштуватиме відправлення EMS-посилок з України до Польщі

  • EMS-відправлення вагою до 1 кілограма коштуватиме всього 6 доларів;
  • Посилка до 10 кілограмів – близько 8,85 долара;
  • Відправлення до 20 кілограмівдо 12,5 долара.

Нові тарифи будуть єдиними як для роздрібних, так і для корпоративних клієнтів, незалежно від того, чи ви пересилайте посилки рідним та друзям з особистими речами, чи продаєте товари покупцям у Польщі.

Тісна співпраця, яка склалася між Укрпоштою та Poczta Polska, є прикладом не лише синергії двох поштових операторів на міжнародному рівні, а й наочним фактом підтримки наших співгромадян, які зараз перебувають за кордоном, а також українських підприємців, які продають свої товари по всьому світу, зокрема і в Польщі. Завдяки двосторонньому перегляду тарифів, ми зробили доставку відправлень з та до Польщі дуже вигідною. Це вже оцінили поляки та українці, які зараз там проживають і які за перші два місяці з початку дії нових тарифів надіслали до України 150 тонн посилок,
– сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський

Де можна оформити відправлення

  • У відділеннях Укрпошти;
  • В особистому онлайн-кабінеті на сайті;
  • За допомогою мобільного застосунку Укрпошти.

Посилки, що оформлені через додаток Укрпошти, будуть мати додаткову знижку у 3%. Розрахувати точну вартість можна за посиланням. Терміни доставки EMS-посилок з України до Польщі становить 7 – 14 днів.

Нагадаємо, Укрпошта й Poczta Polska підписали 16 серпня двосторонній меморандум, в рамках якого спростили логістику та знизили вартість відправлень з України до Польщі і в зворотному напрямку.