Вони незадоволені шумом, кількістю сміття та поведінкою туристів. Місцеві скаржаться, що вони розпивають алкогольні напої, заходять на приватну власність, сидять у кріслах жителів села.

Читайте також Популярний європейський пляж запровадив колосальні штрафи за пісок

Село на Менорці хочуть закрити для туристів

Місцеві стверджують, що влада не допомагає справлятися з потоком туристів, тому мешканці можуть ухвалити рішення закрити село для відвідувань. Хоча закриття села може зашкодити більш ніж 100 сім'ям – власникам барів, сувенірних магазинів та готелів, влада визнає право місцевих мешканців на обмеження села для відвідування туристами.

При закритті села залишиться можливість зробити фото з берега, але внутрішні вулиці та провулки будуть недоступні.

Глава групи зі 195 власників майна у селі називає її закриття крайнім заходом,
– йдеться в повідомленні.

Торік поселення відвідало 800 000 туристів, цього року жителі чекають на мільйон туристів.

Менорку в Іспанії можуть повністю закрити для туристів
Менорку в Іспанії можуть повністю закрити для туристів / Фото ALAMY

Рік тому в селі вже вживали обмежувальних заходів: відвідувати Бінібека Велл можна було лише з 11:00 до 20:00. На сусідніх островах також хочуть запровадити нові обмеження для туристів.

На Майорці нові обмежувальні заходи для туристів

Іспанська Майорка оголосила, що теж запровадить нові обмеження. Зокрема, острів зменшить ліміт туристичних місць на 18 000 місць. Загалом це означає, що Майорка втратить 4% своїх можливостей розміщення туристів, намагаючись зупинити потік туристів, що стікаються на Балеарські острови.

Таких заходів вжили для боротьби з овертуризмом. Влада вводить обмеження, щоб туристичне життя острова не заважало місцевим жителям.