Ті, хто здійснюватимуть покупки у Biedronka цього тижня, заощадять на косметиці, побутовій хімії та морозиві. Акції, що охоплюють ці групи товарів, розпочалися 6 квітня 2021 року і триватимуть до 10 квітня 2021 року.

Також для вас Скільки осіб перетинали український кордон у 2021 році: статистика

Вигода на засоби для догляду

До закінчення суботнього робочого дня у магазинах Biedronka діятиме акція на засоби для догляду за волоссям, обличчям, тілом та ротовою порожниною. До 10 квітня 2021 року покупці мережі можуть придбати два акційні товари за ціною одного.

Щоб скористатися вигодою, потрібно мати картку Moja Biedronka. В рамках акції один відвідувач магазину може купувати не більше 20 одиниць акційних товарів на день. Таким чином людина має шанс отримати 10 найдешевших з них безплатно.

Акція на засоби для догляду діє у вибраних магазинах мережі Biedronka / Фото Оnet Wiadomosci

Акція на побутову хімію

З 6 по 10 квітня Biedronka пропонує клієнтам вигоду на засоби для очищення скла, кухонних і ванних поверхонь. Цими днями у Biedronka можна придбати три товари торгових марок Cif та Domestos за ціною двох. Точніше, найдешевший засіб з обраних покупець отримає безплатно.

Економія на морозиві

Також Biedronka оголосила дві акції, які дозволять заощадити на купівлі морозива. До суботи включно при придбанні двох штук морозива від торгової марки Marletto на 500, 900 чи 1000 мілілітрів покупець платить лише 40 відсотків вартості за другу одиницю товару.

Для учасників програми лояльності

Також до кінця квітня учасники програми лояльності Biedronka мають можливість одержати морозиво торгових марок Magnum, BigMilk і Twister у подарунок. При купівлі чотирьох одиниць морозива Magnum, п’ятий товар цього виробника буде безплатним. Натомість морозива BigMilk і Twister можна комбінувати по-різному: наприклад, купити чотири таких морозива – і тоді п’яте на вибір буде безплатним.

У Biedronka діє акція на морозиво / Фото Depositphotos