Черговий маразм російської пропаганди викрив Олексій Макеєв – посол України у Німеччині. Він опублікував фото так званого "документа", який поширює російська пропаганда. Окупанти могли б хоч трішки постаратися й хоча не припуститися помилок у назві дипломатичного відомства. Однак не судилося.

Зверніть увагу Нові умови для біженців у Німеччині: гроші надходитимуть на спецкарти з суворими обмеженнями

Деталі абсурду

Макеєв опублікував фото так званого "документа". Він зауважив, що хотів би бути послом, який розкидає по німецьких міністерствах доручення з грифом "Термінове звернення".

Водночас посол зауважив, що писав би без помилок, а також – не перейменовував би німецькі відомства на власний розсуд. Ба більше, взяв би правильний бланк і замість рендомної послідовності цифр скористався б реєстраційним номером. Однак російське фейководство такими деталями не переймається.

З недолугого фейку слідує, ніби ми просимо Німеччину надати нам відомості навіть не про українців, а взагалі про всіх повнолітніх чоловіків, що беруть участь у якихось там мітингах. Далі могла б стояти фраза "Київський режим відправить в неправедний бій всіх", але в останній момент товариш майор все ж дав слабину,
– зауважив Макеєв.


Абсурдний "документ" / Фото Oleksii Makeiev

Він також по всякий випадок наголосив, що Україна такі відомості не збирає й збирати не планує. Є важливіші завдання. Макеєв також зауважив: росіяни бояться збільшення підтримки України з боку Німеччини.