Camden School for Girls у Лондоні – одна з перших середніх шкіл для дівчат у країні. Ло стала наймолодшою жінкою-директоркою у районі Камден, в якому розташований навчальний заклад.

Читайте також Гурт АНТИТІЛА став амбасадором онлайн-сервісу міжнародних грошових переказів TransferGo

Що відомо про Катерину Ло

Катерина емігрувала з України у 1991 році, за кілька тижнів до розпаду СРСР. Тоді вона була 9-річної дитиною, яка навіть не знала англійської мови. Ло почала відвідувати школу у Шеффілді, що в Південному Йоркширі. На відміну від "суворої та традиційної" радянської школи, у цьому навчальному закладі вона відчула свободу.

Українка добре вчилася у школі. Вищу освіту здобувала в Оксфордському університеті, вивчала там математику. Далі була робота в Японії, там жінка викладала англійську мову. Втім, повернулася до Великої Британії, аби пройти курс підготовки вчителів PGCE. Відтоді живе у Лондоні.

Найбільшим викликом для мене, молодої жінки, було завойовувати довіру і діяти так, аби мене почули,
– поділилася Ло.

Директорка висловилася про нову посаду

Українка розповіла, що захоплена новою посадою. Адже школа, яку вона очолила, має багату історичну спадщину. "Можливість приєднатися до закладу з таким духом і відданістю інклюзивності – неймовірно", – зазначила нова директорка. Вона планує осучаснити навчальний заклад та зробити її відкритішою для громади.