До слова, тепер ще й стала доступна послуга відновлення водійських прав. Дізнайтеся детальніше нову адресу "Паспортного сервісу" та як записатися на отримання послуг.

Читайте також Для пошуку зниклих на війні родичів: українці в ЄС зможуть здати зразки ДНК

У Празі запрацював стаціонарний офіс "Паспортного сервісу"

Мобільні офіси "Паспортного сервісу" функціонували в Празі з березня 2023 року. Прийом людей відбувався у 5 – 6 мікроавтобусах, але їхню роботу було припинено.

З 20 листопада запрацював стаціонарний офіс, де людей обслуговують у 13 вікнах. Тож тепер усі офіційні послуги доступні у новому стаціонарному офісі.

У центрі можна отримати такі послуги:

  • оформити внутрішній паспорта громадянина України;
  • оформити паспорт громадянина для виїзду за кордон;
  • обміняти водійське посвідчення, отримати водійське посвідчення замість втраченого.

Робота нового офісу

Новий стаціонарний офіс, куди можна звернутися за оформленням українських документів, розташований за адресою Michelská 1552/58, Praha 4.

Графік роботи: з понеділка до суботи із 09:00 до 18:00, вихідний – неділя.

Відновити втрачені права можна в сервісах ДП "‎Документ"

Українці за кордоном можуть скористатися послугою відновлення водійського посвідчення в паспортних сервісах. Це можна зробити у п'яти країнах Європи: Чехії, Німеччині, Польщі, Туреччині та Іспанії. У Словаччині поки що є можливість лише обміняти документи.

На прийом до відділення ДП "‎Документ" за кордоном можна записатись онлайн або зайняти живу чергу. Щоб відновити водійське посвідчення, з собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, а також документ про зміну особистих даних (за необхідності).

Адміністратор збере всю необхідну інформацію і зробить фотографію клієнта. Далі заявку надсилають в український сервісний центр МВС. Її схвалюють і замовник отримує нове посвідчення.