Трагічну звістку про смерть професора його донька Джудіт Бек повідомила 1 листопада. Вона, як і батько, працювала над методом когнітивно-поведінкової терапії.

Читайте також Гурт АНТИТІЛА став амбасадором онлайн-сервісу міжнародних грошових переказів TransferGo

Бек помер вдома – через старість

"Наша спільнота практиків та пацієнтів, а також родина оплакують втрату мого надзвичайного батька, доктора Аарона Бека. Він відійшов мирно у своєму домі у віці 100 років", – зазначила Джудіт. Й підкреслила, що її батько по-справжньому змінив сферу психічного здоров'я й працював до останнього дня свого життя.

У 1994 році Джудіт з батьком заснували Інститут когнітивної психотерапії та досліджень, який носить їхнє прізвище. Донька психотерапевта пообіцяла, що продовжуватиме його роботу й разом з колегами допомагатиме людям проживати здорове та щасливе життя.

Аарон Бек з донькою Джудіт
Аарон Бек з донькою Джудіт у 2019 році / Фото Інституту Бека

Що відомо про Аарона Бека

Джерело: "Вікіпедія"

  • Це американський психотерапевт, професор психіатрії Пенсільванського університету, творець когнітивної психотерапії, фахівець в галузі лікування депресій.
  • Народився 17 липня 1921 року в родині єврейських іммігрантів з України. Його батько переїхав до США з Проскурова (сьогодні – Хмельницький), а мати – з Любеча, що на Чернігівщині.
  • Бек створив власну модель депресії і новий метод лікування афективних розладів (когнітивну терапію) після того, як розчарувався у психоаналізі Фрейда.
  • Метод професора полягає у тому, що пацієнтам потрібно зосереджуватися на своїх щоденних проблемах, а не на конфліктах, які беруть початок ще у дитинстві.