Щоправда, після запуску одразу виникли курйоз – перший потяг вирушив до Мюнхена без пасажирів. У чому причина – розповідаємо далі!

Читайте також Головна мішень – туристи: у лондонському метро різко активізувались кишенькові злодії

PKP Intercity запустила поїзди з Варшави до Альп

На старті квитки не можна було придбати онлайн. Нині ця опція вже з'явилася. Але людей бентежить ціна. Причому, у різних перевізників. Продають квитки наступні:

  • польська PKP,
  • німецька Deutsche bahn,
  • чеська Ceske drahy,
  • австрійська ÖBB.

Кожен перевізник ставить іншу ціну. Так, наприклад, на польському сайті найдешевші квитки – по 673 злотих (156 євро). На німецькій ціни – від 224 до 750 євро.

У кожного з перевізників своя система продажу. Однак, кожен із них пропонує пули квитків за акційними цінами. Тому може статися так, що всі дешеві в нас будуть розпродані, а в системі інших – доступні, або навпаки,
– коментують у пресслужбі PKP ситуацію.

Зауважимо, PKP вперше запустив маршрут Варшава – Мюнхен. Планується, що він стане регулярним напрямком перевізника.

PKP Intercity запустила нові поїзди

PKP Intercity запустила нові поїзди / Фото Unsplash

Які нові рейси за кордон запускаються у 2024 році?

Укрзалізниця сформувала графік руху поїздів на 2024 рік з урахуванням прохань пасажирів про покращення залізничного сполучення з іншими країнами. Також в оновленому розкладі з'явились 3 нових міжнародних потяги.

Нові закордонні маршрути Укрзалізниці на 2024 рік:

  • Дніпро — Хелм;
  • Чоп — Відень;
  • Чоп — Прага.

Українська залізниця замінила для пасажирів авіаперевезення. Компанії вдалось значно розширити свою мережу міжнародних маршрутів. У 2024 році Укрзалізниця матиме вже 22 міжнародні сполучення. Зауважимо, що на початку 2022 року курсувало всього 9 рейсів до інших держав.