Авіакомпанія United Airlines запустила рекламну кампанію спеціального рейсу, завдяки якому можна було зустріти новий 2024 рік двічі. Вони обіцяли пасажирам "‎реальну подорож у часі", але потрапили в незручне становище.

Цікаво Все для пасажирів: чому крісла в літаках синього кольору

Невдалий рейс у минуле

Шанс зустріти Новий рік двічі виглядав дуже привабливо і оригінально, тому чимало клієнтів таки забронювали переліт із Гуама до Гонолулу. Але вони не здогадувались, що будуть розчаровані.

"‎Подорож у часі" зірвалась через велику затримку рейсу і пасажири не встигли вдруге зустріти Новий рік у пункті призначення на Гаваях.

Люди в соціальних мережах написали про цю прикру ситуацію.

Це була чудова ідея, шкода, що її відклали! Я мав летіти цим рейсом. Подвійний Новий рік більше не настане для мене,
— написав один із пасажирів.

Інші користувачі, яким таки вдалося за цією схемою зустріти Новий рік двічі у 2023-му, ділилися позитивним досвідом. Ще одна пані розповіла, як завдяки такому рейсу змогла двічі відсвяткувати свій День народження.

Знайшлись і критики таких "‎подорожей у часі". Вони намагалися присоромити тих, хто бажає розважитись у двох різних країнах за один день, але зовсім не думає про те, який вплив це має на довкілля.

Ви можете завдати значної шкоди клімату, здійснивши дальній переліт, внаслідок якого в атмосферу викидається багато CO2, щоб відриватися так, ніби зараз 1999 рік! Так тримати!
— написав один із користувачів.

Рейси через Лінію зміни часу

На кількох авіарейсах у новорічну ніч можна перенестись в минулий рік. Це можливо завдяки перетину Лінії зміни дат. Уявіть, рейс через Тихий океан може повернути пасажирів на рік назад.

Якщо здійснити переліт з Австралії чи Азії через Тихий океан у Сполучені Штати, то годинник переводиться назад аж на цілий день. Виходить, що можна вилетіти 1 січня 2024 року, а приземлитися 31 грудня 2023 року.

Літаки, які вилетіли 1 січня 2024 року та прилетіли 31 грудня 2023 року:

  • All Nippon Airways, рейс NH106 Токіо — Лос-Анджелес;
  • Air New Zealand, рейс NZ946 Окленд — Раротонга;
  • Cathay Pacific, рейс CX888 Гонконг — Ванкувер;
  • Cathay Pacific, рейс CX872 Гонконг — Сан-Франциско;
  • Cathay Pacific, рейс CX880 Гонконг — Лос-Анджелес.