Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 18 січня він зустрівся у Києві зі своєю канадською колегою Мелані Жолі.

Зверніть увагу Миттєво надіслати кошти до свят рідним з-за кордону: як це стало можливим

Кулеба про візову політику

Міністр закордонних справ наголосив, що наразі є чіткі підстави для лібералізації режиму поїздок для українців у Канаду. Мовиться про:

  • рівень довіри, який склався між країнами;
  • міграційні механізми, які функціонують в Україні та цінуються у ЄС.

З огляду на це, потрібно забезпечити людям можливість вільно подорожувати між двома країнами, які підтримують одна одну. "Це дуже важливо для простих українців", – додав Кулеба.

Скільки витрачають в Україні туристи з Канади

Напередодні у Державному агентстві розвитку туризму заявили, що туристична сфера у світі, зокрема й в Україні, поступово оговтується після пандемії. Глава відомства Мар'яна Олеськів назвала країни, туристи з яких витрачають у нашій країні найбільше грошей. Канада опинилася на четвертій сходинці з показником 1 250 доларів на особу.

Що ще обговорили очільники МЗС

  • Кулеба зауважив, що вдалося доволі предметно обговорити розвиток військово-технічного співробітництва між країнами. Мовилося, наприклад, про те, що можна зробити для мобілізації підтримки України та стримування Росії.
  • Також урядовець подякував Канаді за потужну підтримку України на шляху до повноправного членства у НАТО.
  • На думку очільника МЗС, Канада та Україна мають докласти максимум зусиль, аби збільшити обсяги торгівлі.