Сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo постійно вдосконалюється та орієнтується на потреби користувачів. Компанія з радістю повідомляє, що тепер такі важливі для українців за кордоном фінансові операції стануть ще швидшими.

Цікаво Унікальна бонусна програма: як заробляти на міжнародних грошових переказах

Приємна новина для користувачів TransferGo

Дистанційні міжнародні грошові перекази зараз набирають шаленої популярності. За останні три роки у сфері онлайн-операцій такого напрямку спостерігається приріст до понад 300%.

Серед представлених на ринку сервісів трудові мігранти з України найчастіше обирають компанію TransferGo. Надійний захист особистих даних, низькі комісії, простий та зрозумілий інтерфейс додатку, цілодобова підтримка, зокрема українською та російською мовами, – це ті переваги, які українці надзвичайно цінують у TransferGo. Не менш важливим критерієм є і швидкість проведення операцій. Відтак, TransferGo прискорив доставку грошей в Україну. Відтепер на всі картки українських банків гроші доставляються з Польщі буквально миттєво. Достатньо лише знати 16-значний номер картки отримувача та здійснити переказ зі своєї картки.

Я дуже рада, що безкоштовні грошові перекази тепер зараховуються на картку одержувача в лічені секунди. Зазвичай українці висилають гроші з-за кордону та купують подарунки своїм близьким до свят, тому швидкість та надійність доставки кожного переказу дуже важлива. Цього року у зв'язку з обмеженнями багато мігрантів не поїдуть на свята в Україну, але планують підтримувати близьких з-за кордону,
– додає Анастасія Фоменко, директор з регіонального розвитку сервісу TransferGo.

TransferGo прискорив доставку грошей в Україну / Фото TransferGo

Детальніше про компанію TransferGo

  • Компанія TransferGo успішно розвивається з 2012 року та є одним з найшвидших та найбезпечніших сервісів грошових переказів у Європі.
  • TransferGo – це перша загальноєвропейська компанія, яка може гарантувати, що кошти будуть доставлені одержувачу протягом 30 хвилин.
  • На глобальній платформі відгуків користувачів Trustpilot компанія отримала оцінку "Відмінно" та досягла 96-відсоткового і п'ятизіркового рейтингу.
  • У лютому 2019 року TransferGo увійшов у ТОП-5 найперспективніших стартапів (TECH5) Великої Британії.
  • У вересні 2021 року компанія отримала нагороду Cross border solution of the year на конференції Global Payments Day 2021 у Києві.
  • Сьогодні сервіс TransferGo налічує майже 1.5 мільйона українських користувачів. Всього компанія обслуговує понад 3,5 мільйоні користувачів на 160 ринках в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі та Варшаві й штаб-квартирою в Лондоні.
  • За останній рік трудові мігранти переказали в Україну понад 465 мільйонів євро, що на 20% більше, ніж у 2020 році. Сума середнього переказу знизилася на 8% у 2021 у порівнянні з минулим річним періодом.
  • Також у жовтні 2021 року TransferGo зареєстрував власну платіжну систему в Україні та залучив додаткові інвестиції у розмірі 50 мільйонів доларів для розвитку власного фінансового продукту, який допоможе мігрантам у всьому світі ще якісніше відправляти та отримувати гроші.

TransferGo є улюбленим сервісом трудових мігрантів з України / Фото TransferGo