Coredon пропонує child-free зони на своїх рейсах

Ця інноваційна пропозиція створена для пасажирів, які воліють чайлд-фрі середовище, та бізнес-мандрівників, яким потрібне тихе місце для роботи під час перельоту.

Читайте також У аеропорту Варшави тепер можна поспати у спеціальній капсулі: ціни кусаються

За додаткову плату 45 євро за переліт в одну сторону можна зарезервувати стандартне місце в зоні "Тільки для дорослих", а за 100 євро – місце XL зі збільшеним простором для ніг. Доступ до зони "Тільки для дорослих" обмежений для пасажирів віком до 16 років.

Зона буде включати всього 102 місця (93 стандартних місця та 9 місць XL). Ця секція буде фізично відокремлена від решти салону стінками та шторами, що, обіцяють в авіакомпанії, гарантуватиме тишу та спокій під час польоту.

Ми також вважаємо, що це нововведення порадує і батьків, які подорожують з маленькими дітьми, і дозволить їм насолоджуватися польотом, не побоюючись, що їхні малюки будуть видавати трохи більше шуму,
кажуть у Coredon.

За результатами дослідження YouGov, опублікованого у квітні цього року, галасливі діти старше чотирьох років дратують 51% пасажирів літаків, а немовлят, що кричать, на борту не терплять 23% пасажирів.

В аеропорту Мальти спрощують перевірки для пасажирів

Міжнародний аеропорт Мальти оголосив, що з наступного року буде спрощено перевірку пасажирів. Вони будуть звільнені від певних обмежень.

Зокрема, не вилучатимуть техніку з багажу, а обмеження на провезення рідини будуть повністю зняті. За яких умов це стане можливо і для чого – дізнайтеся за посиланням!