Фахівці вивчили звички туристів. І дізналися, що 38% мандрівників, які обирають преміумсегмент, мають намір витрачати близько 8 000 євро у відпустці цього року. Більшість планує вирушити на відпочинок влітку та восени.

Дивіться також У стилі Барбі: компанія перетворює розкішні вілли на лялькові будиночки

Названі найкращі напрямки для luxury-відпочинку у 2023 році

У трійку найкращих країн для туристів класу люкс потрапили Великобританія, Греція та Італія. У десятці напрямків, куди збираються за "люкс-відпочинком" цього року:

 1. Велика Британія,
 2. Греція,
 3. Італія,
 4. Іспанія,
 5. Португалія,
 6. Франція,
 7. Ірландія,
 8. Хорватія,
 9. США,
 10. Карибський басейн.

За оцінками, в основному luxury-відпустку обирають люди старше 55 років. Для пляжних напрямків вони бронюють більш тривалі періоди, для міського стоповера – короткі подорожі. Популярними цього року виявились і круїзи.

Круїзи цьогоріч популярні серед туристів / Фото UnSplash

Крім того, спостерігається підвищений попит на повні пакети відпочинку, зокрема СПА, оздоровчі послуги, енологію та гастрономію.

Цікаво, що в новий рейтинг найдешевших напрямів для поїздок потрапили майже ті самі місця: в топі містечка Португалії, Хорватії та Греції.

Останні рейтинги у світі туризму:

 • У Європі є щонайменше 4 дуже популярних туристичних напрямки, де мандрівники можуть підхопити неприємні захворювання: розлади шлунку та отруєння. До антирейтингу увійшли топові локації в Іспанії та Франції.
 • Компанія Culture Trip обрала найкращі напрямки для тих, хто планує "воркейшн" поняття поєднує у собі два англійські слова: work ("робота") та vacation ("відпустка"). Цей рейтинг – це фактично путівник для тих, хто хоче влаштувати тимчасовий або довгостроковий офіс поза домом.
 • Туристи дедалі частіше звертають увагу на оздоровчі подорожі. Поєднати приємне з корисним можна у найкращих європейських спа. Пропонуємо для вас ТОП-3 країни з чудовими оздоровчими послугами.