Безплатні квитки від Cyprus Airways

Отримати квитки зможуть пасажири, що планують переліт рейсами авіакомпанії під час свят. Учасниками розіграшу вони стають автоматично.

Читайте також Ryanair відновлює рейси з Польщі в Грецію та запускає два нові: куди полетить

Цією акцією ми хочемо подякувати нашим клієнтам за їх підтримку у 2022 році. Без них ми б не досягли таких чудових результатів,
– коментує виконавчий директор авіакомпанії Пол Сієс.

Святковий розіграш триватиме протягом новорічно-різдвяного періоду до 7 січня 2023 року. Протягом цього часу буде розіграно 50 квитків на рейси в обидві сторони.

Кіпрська авіакомпанія виконує рейси на двох літаках Airbus A320 на 18 напрямків. Зимові напрямки з Ларнаки – Афіни, Бейрут, Тель-Авів, Єреван, Париж і Рим, літні напрямки – Базель, Цюрих, Мілан-Бергамо, Прагу, Санторіні, Скіатос, Родос, Іракліон і Каїр.

Як отримати

Люди, які будуть подорожувати на борту літаків авіакомпанії Cyprus Airways у святковий період до 7 січня включно, автоматично стануть учасниками розіграшу безкоштовних авіаквитків. Це буде можливо на основі номерів їх місць.

В цілому компанія планує подарувати 50 квитків на рейси туди-назад. Зазначається, що безкоштовні квитки можна буде використати на будь-яких рейсах авіакомпанії протягом наступного 2023 року.

Finnair надає знижку 95% для українців

Фінська авіакомпанія Finnair надає знижку 95% для українців, які летять до Фінляндії. Пропозицією можна скористатися до 28 лютого 2023 року. Авіаперевізник надає можливість біженцям полетіти майже безплатно до Гельсінкі з Польщі, Угорщини й Чехії.

Зазначається, що зі знижкою можна придбати квитки лише на рейси економкласу.