Безкоштовні авіаквитки до Канади для українських біженців

Так, ті українці, які хочуть вирушити до Канади, мають можливість зробити це безкоштовно. Туристичний фонд Ukraine2Canada надасть безплатні квитки на такі рейси.

Зверніть увагу Безкоштовні квитки від Wizz Air для українців: на яких рейсах ще залишилися місця

Організація пропонує українцям, які рятуються від війни, оплачений авіапереліт до Канади. Видача квитків на рейси відбувається по черзі кожні 15 днів – видають по 300 квитків.

Щоб отримати безплатний квиток, потрібно:

Що таке CUAET

CUAET – Canada-Ukraine authorization for emergency travel (канадсько-український дозвіл на терміновий в'їзд) – програма для екстреної імміграції, яка надає право залишатися в країні до 3 років. Так українці можуть подавати заяву на безкоштовну гостьову візу та дозвіл на роботу, а також навчатися за освітніми програмами.

Віза за програмою CUAET дозволяє безперешкодно покидати країну і повертатись будь-коли. Якщо ви перебуватимете у Канаді 6 місяців і більше, то матимете право на оформлення посвідки на проживання.
  • бути готовими вилетіти до Канади протягом наступних 30 днів;
  • не подавати заявки на безплатні квитки від інших організацій.

Перед реєстрацією на рейс підготуйте фото паспорта, візи CUAET, COVID-сертифікату. Для дітей, які подорожують з одним з батьків, треба письмову згоду іншого з їх контактними даними та фото паспорта.