Офіційне відкриття відбудеться ще до кінця листопада. Спочатку туди зможуть потрапити лише журналісти. Коли оглядовий майданчик стане доступним для усіх охочих та за яких умова – поки невідомо.

Цікаво Кав'ярня-книгарня Nić святкує рік: як працює острівець української культури у центрі Кракова

Проєкту немає аналогів у Європі

З оглядового майданчика відкриватиметься мальовничий вид на Варшаву – з висоти майже 200 метрів над землею. Його облаштують у вигляді чотиримісної платформи зі скляною підлогою. Вона висуватиметься із будівлі під кутом у 15 градусів. Це робить SkyFall Warsaw не просто унікальним проєктом у Варшаві, а і єдиним таким у всій Європі.

Зазначимо, що хмарочос Warsaw UNIT, в якому відкриють оглядовий майданчик, розташований у діловому центрі Варшави в районі Воля. Його спорудили неподалік станції метро Rondo Daszyńskiego.

Де розташований хмарочос Warsaw UNIT​: дивіться на карті

Що варто знати про Warsaw UNIT

  • Це хмарочос заввишки 200 метрів, його площа сягає 57 тисяч квадратних метрів. Сучасні офісні приміщення на 45 поверхах будуть доступними для оренди.
  • Серед інших хмарочосів Warsaw UNIT вирізняє незвичайний фасад зі "шкіри дракона". Він реагуватиме на пориви вітру й створюватиме на поверхні унікальні образи.
  • У будівлі добре продумана інфраструктура для велосипедистів. Є місця для паркування, роздягальні й навіть душові кабінки. Крім цього, є й стоянка, розрахована на 400 автомобілів.