Цей предмет жіночого одягу викликає проблеми на контролі

Експерти з подорожей попередили, що жінки ризикують бути зупинені для додаткового огляду при проходженні перевірки на безпеку в аеропорту, якщо на них буде надітий бюстгальтер з металовмісними кісточками.

Читайте також Краще не їхати: які туристичні локації Європи найбільш переповнені

Деякі сканери в аеропортах більш чутливі до металевих компонентів в кісточках традиційних підтримуючих бюстгальтерів, що призводить до спрацьовування сканерів служби безпеки аеропорту. Щоб уникнути додаткових перевірок, мандрівницям пропонують використовувати спортивні бра або бюстгальтери з м'якою кісточкою.

При цьому експерти радять жінкам, які потрапляють в подібну ситуацію в аеропорту, відразу ж повідомити жінці-співробітниці служби безпеки про наявність бюстгальтера з кісточками, щоб уникнути незручних ситуацій і неприємних обшуків.

Спочатку вона, ймовірно, буде використовувати ручний металошукач, щоб побачити, де саме спрацьовує сигнал. Після цього вона може захотіти провести обшук вручну, і ви маєте повне право попросити, щоб його провели в приватній зоні. Вас не попросять роздягнутися,
– зазначив експерт.

Водночас повідомляється, що бюстгальтери – це не єдиний предмет одягу, через який пасажирів можуть попросити пройти додаткову перевірку в аеропорту. Часто у людей можуть бути проблеми через взуття – на контролі його можуть попросити зняти.

Пасажири, які бояться літати, можуть зателефонувати пілотам

Група американських пілотів розпочала сервіс Dial A Pilot. Через нього пасажири, які бояться літати, можуть зателефонувати льотчикам і поставити питання, які їх бентежать.

Послуга проста – все, що вам потрібно зробити, це зайти на їхній вебсайт dialapilot.com і замовити 15-хвилинний дзвінок у зручний для вас час. За 50 доларів вас з'єднають з пілотом, який керуватиме будь-яким літаком – від літаків 747 до приміських літаків.