Оскільки за кордоном важливо порозумітися, слід трохи вдосконалити свої навички в іноземній мові. Тож, як вивчити її та скільки це коштуватиме, розповів сервіс TransferGo.

Читайте також 5 корисних додатків, які спростять ваше життя у Польщі

Мобільні програми з вивчення іноземних мов

Станом на сьогодні розроблено десятки мобільних програм з вивчення іноземних мов. Опанувати нову для себе мову досконало одразу навряд чи вдасться, втім, поширені фрази й базовий словниковий запас вивчити можна без проблем.

Зазвичай програми мають безплатний та платний контент. Безкоштовний режим передбачає якісь обмеження доступу до нових уроків, наприклад, не більше одного уроку на день, не більше 10 нових слів на добу тощо. Натомість платна підписка дає необмежений доступ до всіх ресурсів програми. Вартість коливається від 40 гривень до 200 гривень на місяць.

Найпопулярніші програми з вивчення іноземної мови:

 • Duolingo
 • Busuu
 • Puzzle English
 • Ling Learn Languages
 • Mondly
 • FunEasyLearn
 • Drops
 • Lingvist: Learn Languages ​​Fast

Duolingo – одна з найпопулярніших програм для вивчення іноземної мови / Фото monotype.com

Безкоштовні онлайн-курси іноземних мов

Інтернет – джерело найрізноманітнішої інформації, зокрема, й навчальної. Безплатний онлайн-курс передбачає вже записані відеоуроки, після перегляду яких потрібно виконати вправи.

Ось відомі навчальні платформи, де пропонують курси іноземних мов: EdX, Alison, FutureLearn, Coursera.

Деякі навчальні організації – національні університети, онлайн-школи відкрили безкоштовний доступ для українців до своїх ресурсів. Наприклад, польську мову можна вчити тут:

Цікаво Google та Варшавська школа економіки анонсували безкоштовний курс з онлайн-маркетингу

Платні онлайн та офлайн курси

Популярними й надалі залишаються платні групові заняття з вивчення іноземних мов. Уроки проходять як в офлайн, так і в онлайн режимах. Школи пропонують різні програми для своїх учнів: базові для новачків, більш просунуті для тих, хто хоче вдосконалити наявні знання, інтенсивні для тих, кому потрібно підтягнути мову за короткий термін.

Як вивчити іноземну мову / Фото UnSplash

Вартість місяця навчання у середньому становить від 2 000 гривень. Беручи до уваги ситуацію, що склалася, деякі мовні школи надають українцям знижки на навчання.

Індивідуальне заняття

Один із найефективніших методів вивчення іноземної мови – індивідуальні заняття. Викладач коригує програму вивчення залежно від потреб та прогресу учня. Уроки в онлайн-режимі дозволяють займатися в будь-якій точці світу, заощадити час на дорогу і, що важливо, коштують дешевше.

Вартість одного заняття починається від 150 – 200 гривень за 1 годину.

7 порад, які допоможуть вивчити іноземну мову

 1. Вчіть мову щодня;
 2. Чим більше часу ви приділяєте вивченню мови – тим швидше її освоїте;
 3. Читайте новини, журнали, книги іноземною мовою (найкраще починати з дитячих чи адаптованих для вивчення мови);
 4. Переказуйте те, що прочитали;
 5. Слухайте радіо, дивіться відео (найкраще починати з мультфільмів або спеціальних навчальних роликів);
 6. Нові слова з перекладом записуйте в зошит та періодично їх повторюйте;
 7. Максимально застосовуйте мову: читайте вголос, повторюйте декілька разів слова, які навчайте, промовляйте письмові вправи.