Так, раніше мешканці Барселони, які мають карту бібліотечної мережі, могли відвідувати Парк Ґуель абсолютно безкоштовно. Проте з 1 червня цей бонус стане недоступним.

І ще Туристична сфера Польщі: як війна в Україні вплинула на сценарії літнього відпочинку

Як відвідати Парк Ґуель у Барселоні

З 1 червня жителі й гості Барселони зможуть потрапити до одного з творів Гауді безкоштовно за попередньою реєстрацією у сервісі Gaudir Més. Зареєструвавшись, вам не потрібно платити за вхід. Щоправда, вхід одноразовий на день, а реєструватися треба кожному відвідувачу окремо. Попередню реєстрацію можна також пройти в офісі Oficinas de Atención Ciudadana.

Крім того, безкоштовно відвідати парк можуть мешканці прилеглих зон (La Salut, Vallcarca, El Coll, Carmelo, Can Baró y Baix Guinardó), але треба показати на вході карту мешканця. Це стосується також учнів шкіл довколишніх районів.

Ініціатива "Bon dia Barcelona" дає можливість жителям прилеглих районів та всім, хто зареєстрований у сервісі Gaudir Més, приходити до парку вранці, з 7:00 до 9:30, а "Bon vespre Barcelona" – з 20:00 до 22:00.

Читайте також 90 днів перебування у ЄС: чи можуть українці повторно вернутися до Польщі з вичерпаним безвізом

Скільки коштують квитки до Парку Ґуель

Зазначемо, що тут вказані офіційні ціни для цьогорічного сезону, але в різних агентствах може бути своя націнка, яку нараховують за додаткові послуги (можливість повернення квитка або трансфер до входу в парк).

  • Дорослі – 10 євро;
  • Діти від 0 до 6 років – безкоштовно;
  • Діти від 7 до 12 – 7 євро;
  • Старші 65 років – 7 євро;
  • Власники карт MUHBA або Ruta del Modernisme – 8 євро;
  • Люди з інвалідністю та супроводжуючий – 7 євро.

Вам може бути цікаво – Чи введуть візовий режим з Росією під час війни: дивіться відео