Українці активно використовують соціальні мережі. Пропонуємо вашій увазі 5 телеграм-каналів українською, на яких зібрані всі актуальні події республіки, лайфхаки для емігрантів або ж просто доступні можливості для іноземців.

Читайте також Бути мамою складніше, ніж далекобійницею, – українка про свій успіх у Польщі

Нова Польща

Відомий медіапроєкт має свій телеграм-канал українською, де розповідає про політику, історію та культуру Польщі. Сьогодні канал налічує близько 2 700 підписників, що вдвічі менше, ніж у російськомовній версії цього ресурсу. Попри невелику кількість читачів, якість контенту доволі висока, тому радимо підписатись.

Юрист в Польщі

Авторський канал українського адвоката Михайла Романюка, де він розповідає про всі юридичні аспекти ведення бізнесу у Польщі. Завдяки ресурсу можна зрозуміти систему оподаткування республіки та нюанси відкриття власної справи від фахівця.

Lowcost.UA Польща та ЄС

Дочірній проєкт lowcostua для українців, які шукають дешеві квитки для мандрівок всередині Польщі та за її межі. На каналі постійно публікують актуальні пропозиції авіакомпаній, знижки на автобуси та потяги, гарячі пакетні тури тощо.

Я в Польщі

Телеграм-канал одноіменного порталу для українців у Польщі, який моніторить актуальні події та нововведення республіки. Хоча україномовний телеграм-канал існує не так давно, на нього уже підписались близько 1 400 користувачів соцмережі.

Така Польща

Один з перших україномовних каналів про Польщу, який з'явився у телеграмі. Окрім актуальних подій республіки, тут часто можна натрапити на ексклюзивну та цікаву інформацію для українських емігрантів.