Відповідні застереження компанія надіслала своїм співробітникам у повідомленнях. Мовиться про польську фірму Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągowe i Kanalizacji.

Цікаво Головне про актуальні правила в'їзду українців до Польщі: пояснює консультантка з легалізації

Всі працівники компанії отримали інструкції про те, як ефективно запобігати поширенню коронавірусу. Більшість настанов були цілком раціональним, за винятком кінця повідомлення, який є дуже суперечливим.

У повідомленні зазначається, що через надання основних послуг населенню, тих, хто не був щеплений проти COVID-19, відправляють у відпустку без збереження заробітної плати або звільнять.

Що відомо про фірму?

Компанія розташована у польському містечку Хожув, що у Сілезькому воєводстві. Вона надає широкий спектр послуг з водопостачання та водовідведення.

Зауважимо, що подібний інцидент стався і в Україні. Раніше в Івано-Франківську працівникам виконавчого комітету міськради погрожували звільненням за відмову вакцинації. Такі погрози є порушенням прав людини, навіть попри те, що вакцинація – єдиний спосіб зупинити пандемію COVID-19.

Яка ситуація з COVID-19 у Польщі

Як пише Worldometers, Польща перебуває на 16 місці за кількістю хворих на коронавірус. Україна у цьому антирейтингу посіла 19 місце. Від початку пандемії у Польщі зафіксували вже 2,9 мільйона хворих на коронавірус. Трохи більше за 76 тисяч людей померли, натомість 2,6 мільйона хворих одужали.